Nie żyje najbardziej wkurzony YouTuber. Angry Grandpa miał 67 lat

Karol Decka
12.12.2017  11:11
Nie żyje najbardziej wkurzony YouTuber. Angry Grandpa miał 67 lat
Nie żyje najbardziej wkurzony YouTuber. Angry Grandpa miał 67 lat Fot: Twitter.com/TheAngryGrandpa

Miliony wiernych fanów dziękują za wspaniałe nagrania.

67-letni Charles Green przez wiele lat uznawany był za gwiazdę serwisu YouTube. Fani znali go pod pseudonimem "Angry Grandpa" czyli "Wkurzony Dziadek". W swoich filmach bardzo często kłócił się z synem i przeszkadzał mu w codziennym życiu. Wszystko było oczywiście żartem, ponieważ taka była formuła kanału.

Poczynania „dziadka” śledziło ponad 3,5 mln widzów. Każde wideo cieszyło się sporą popularnością, co motywowało rodzinę do dalszych nagrań. Jak informuje independent.co.uk, YouTube był również swojego rodzaju ucieczką od problemów, ponieważ w 2016 roku Charles zmagał się z nowotworem. Tę walkę wygrał.

Przegrał bitwę

Niestety, niedługo później wykryto u niego marskość wątroby. Pogarszający się stan zdrowia nie pozwolił na dalsze tworzenie zabawnych filmów. Charlie zmarł w niedzielę, 10 grudnia 2017 roku. Tego samego dnia jego syn, Michael Green, podzielił się smutną wiadomością z fanami.

Niebo stało się o wiele bardziej wkurzone. Tato, będę za Tobą tęsknił bardziej, niż mi się wydaje - napisał Michael Green, syn YouTubera (twitter.com/lyricoldrap).

Liczba wyświetleń pod udostępnionym wideo przekroczyła już 4 miliony. Fani nie mogą pogodzić się ze stratą swojej ulubionej postaci. W komentarzach można przeczytać kondolencje i słowa otuchy dla rodziny. Widzowie towarzyszyli Charliemu podczas walki z chorobą, dlatego jego śmierć jest dla nich ogromnym przeżyciem.

Zobacz jedno z nagrań od Angry Grandpa:

Przeczytaj więcej
Komentarze