Zupełnie nowy tryb na YouTube. Zaskoczy niektórych użytkowników

Redakcja
20.11.2017  13:59
Zupełnie nowy tryb na YouTube. Zaskoczy niektórych użytkowników
Zupełnie nowy tryb na YouTube. Zaskoczy niektórych użytkowników Fot: Pexels.com

Korzystanie z aplikacji będzie wygodniejsze.

Przed użytkownikami szperającymi w kodzie aplikacji nie ukryje się żadna tajemnica. Google umieściło w apce YouTube nową opcję, która prawdopodobnie niebawem zostanie opublikowana. To zupełna nowość, jakiej mogło brakować wielu osobom. Mowa o czarnej wersji serwisu.

Dark Watch, czyli dosłownie „oglądanie po ciemku”, ma zmniejszyć ilość wyświetlanego białego tła w moblinej aplikacji YouTube. Jak sugeruje serwis androidpolice.com, funkcja będzie ogromnie przydatna w nocy, kiedy nawet minimalne ustawienie jasności w smartfonie nie wystarczy, aby swobodnie oglądać filmy i czytać komentarze. Wkrótce ma się to zmienić, ale jak można zauważyć - jeszcze nie wszystko działa poprawnie.

Obecnie żadne oficjalne źródło nie komentuje informacji dotyczących tego trybu. Sam fakt, że opcja znajduje się w kodzie aplikacji jest znakiem, że Google pracuje nad rozwojem funkcji. Być może jest ona jeszcze w fazie testów. Jeżeli „wzmianka” pojawiła się już w najnowszej aktualizacji, bardzo możliwe, że premiera jest już blisko.

Przykładowe ekrany aplikacji YouTube w trybie „Dark Watch”:

 

Przeczytaj więcej
Komentarze