18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Doładuj konto Orange online i zyskaj 10% gratis – to nie jedyna oferta dla użytkowników telefonów prepaid

Materiały partnerskie
05.02.2018  13:21
doladowania Orange online
doladowania Orange online Fot: mat. prasowe

Osoby, które korzystają z oferty Orange na kartę, cenią sobie niezależność i swobodę.

Mogą bowiem w dowolnej chwili zmienić plan taryfowy, wykupić pakiet, który aktualnie potrzebują lub nawet bardzo mocno ograniczyć doładowania, aby maksymalnie zmniejszyć wysokość wydatków na telefon. Bez względu na to, jaką kwotą użytkownik doładowuje telefon, warto zrobić to online. Nie tylko jest to najwygodniejszy sposób, ale również gwarantuje różne bonusy i oferty specjalne – w tym 10% wartości zasilenia konta gratis. Jak to działa?

Doładowania online – jak działają?

Doładowania przez Internet w Orange są bardzo proste i wygodne w użyciu. Wystarczy wejść na stronę doladowania.orange.pl  i zapoznać się z umieszczonymi tam informacjami. Uprzedzając jednak wizytę w tym serwisie, aby wykonać doładowanie online, wystarczy podać dwie informacje – numer telefonu, który chce się zasilić oraz adres mailowy. Potem należy wybrać tylko sposób płatności i bank, w którym ma się konto, a następnie wykonać przelew online.

Takie doładowanie konta Orange jest nie tylko szybkie i wygodne, ale również bezpieczne. Z całą pewnością może zastąpić bardziej tradycyjną metodę, czyli kupowanie doładowań w postaci kodów lub zdrapek w kioskach, sklepach lub salonach Orange. Na tym jednak nie kończą się zalety doładowań telefonów przez Internet, bo można dzięki nim zyskiwać bonusy niedostępne przy innych metodach.

Doładuj konto Orange przez Internet – poznaj dodatkowe korzyści

Doładowanie przez Internet, pozwala uzyskać użytkownikowi dodatkowe korzyści. Przede wszystkim, niezależnie od kwoty doładowania (od 5 do 200 zł), każdy użytkownik otrzymuje dodatkowe 10% wartości zasilenia. Bonus każdy może wykorzystać w dowolny dla siebie sposób – mogą być to rozmowy komórkowe lub stacjonarne, SMS-y czy połączenie z Internetem.

Dodatkowo warto pamiętać, że za pośrednictwem doładowań internetowych można również, jeśli posiada się Internet na kartę w taryfie Orange Free, wykupić pakiet internetowy i otrzymać bonusowy pakiet gigabajtów do wykorzystania.

W zależności od kwoty doładowania może być to nawet 100GB! Na koniec trzeba też przypomnieć, że osoby, które decydują się na najwyższe kwoty doładowania konta Orange, mogą liczyć również na dodatkowe środki. Jeśli zasilają konto kwotą 100 zł, bonus wynosi 10 zł, przy 200 zł wysokość bonusu to aż 30 zł. Wszystko to sprawia, że doładowania konta Orange, które wykonuje się przez Internet, są nie tylko wygodne, ale również opłacają się bardziej niż tradycyjne metody.

Oferta Orane – doładowania online to krok w kierunku jeszcze większej satysfakcji klientów

Każdy użytkownik telefonu na kartę wie, jak bardzo elastyczna i oszczędna jest to forma korzystania z komórki. Wielu z nich z pewnością nigdy nie zdecyduje się na abonament, a teraz – dzięki udostępnieniu możliwości doładowywania konta Orange za pośrednictwem strony internetowej – mają kolejny argument, który utwierdza ich w przekonaniu, że to dobra decyzja.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Przeczytaj więcej
Komentarze