Te postaci z gier królują na PornHubie. Najczęściej wchodzi się tam z jednej konsoli

Karol Decka
11.01.2018  12:15
Te postaci z gier królują na PornHub. Najczęściej wchodzi się tam z jednej konsoli
Te postaci z gier królują na PornHub. Najczęściej wchodzi się tam z jednej konsoli Fot: Blizzard / Overwatch

Najwyraźniej dla niektórych to coś więcej, niż tylko gra.

Nie jest tajemnicą, że rynek gier komputerowych wpływa na różne dziedziny życia. Idealnym tego przykładem jest badanie przeprowadzone przez serwis PornHub.com, który specjalizuje się w udostępnianiu filmów dla dorosłych. Wykazano, że miliony użytkowników poszukują tam swoich ulubionych postaci z gier wideo. Na podium stanęły panie z Overwatch.

Najczęściej wyszukiwana jest D. Va, Mercy oraz Tracer z popularnej strzelanki autorstwa studia Blizzard. W 2017 roku chciało ją zobaczyć kolejno: 3,94 mln, 2,78 mln oraz 2,65 mln osób. Na czwartym miejscu znalazła się bohaterka animowanego serialu PokemonMisty z wynikiem 2,6 mln.

ezgif.com-crop

Pałają miłością do gier

W dalszej części zestawienia można znaleźć księżniczkę Zeldę z Legend of Zelda, Larę Croft, więcej postaci z gry Overwatch, a także Dawn i Asha z Pokemonów. Pikachu znalazł się na samym końcu raportu, ponieważ chrapkę na niego ma jedynie 221 tys. użytkowników.

To nie koniec zestawień związanych z życiem graczy. Przedstawiciele serwisu PornHub zbadali, z jakiej konsoli przybywa im najwięcej gości. Aż 56% konsolowców używa PlayStation do erotycznej zabawy, 32% korzysta z Xboxa przy tego typu rozrywce. Produkty Nintendo zebrały zaledwie kilka procent, zapewne przez fakt, że swobodne przeglądanie internetu jest na tym sprzęcie nieco utrudnione.

Zobacz zwiastun gry Overwatch:

Przeczytaj więcej
Komentarze