Ambasadorka Mistrzostw Świata 2018 publikuje nagie zdjęcia. To efekt ataku hakerów

Karol Decka
10.01.2018  09:37
Wiktoria Łopyriewa publikuje nagie zdjęcia. Została zaatakowana przez hakerów
Wiktoria Łopyriewa publikuje nagie zdjęcia. Została zaatakowana przez hakerów Fot: Instagram.com/lopyrevavika

W internecie nikt nie jest bezpieczny.

Konto Wiktorii Łopyriewy zostało zaatakowane przez hakerów. Rosyjska ambasadorka Mistrzostw Świata 2018 pokazała swoim fanom niecodzienne zdjęcia, które mogły zszokować znaczną część odbiorców. Jak podaje wprost.pl, na jej profilu pojawiły się fragmenty filmów porno, nagie fotografie oraz zachęcenie do umówienia się na wspólną orgię. Do ogłoszenia dołączono nawet numer telefonu.

instagram
instagram Fot: Instagram.com/lopyrevavika

Chociaż kryzys został już zażegnany, a Wiktoria przeprosiła obserwujących za ostatnie wydarzenia, w internecie pozostały zrzuty ekranu nieprzyzwoitych treści umieszczonych na Instagramie. Byłą Miss Rosji 2003 obserwują łącznie prawie 2 miliony osób. Niewykluczone, że znaczna część z nich zobaczyła niecenzuralne publikacje.

Kocha morze i słońce, uwielbia podróże i nie wyobraża sobie życia bez książek. Kiedy się uśmiecha, jej uśmiech potrafi wprawić w dobry nastrój, nawet gdy za oknem jest pochmurna  pogoda – brzmi opis na oficjalnej stronie Łopyriewy (lopyreva.com).

Wiktoria Łopyriewa jest oficjalną ambasadorką Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które odbędą się w Rosji. Popularność dziewczyny stale rośnie, ponieważ kibice nie mogą oderwać od niej oczu. Pod jej zdjęciami na Instagramie pojawia się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Obserwujący piszą liczne komplementy związane z urodą modelki i jej poczynaniami.

Przeczytaj więcej
Komentarze