Psy i koty zawitały do The Sims 4. Życie Simów zmieni się na lepsze

Redakcja
10.11.2017  14:03
Psy i koty zawitały do The Sims 4. Życie Simów zmieni się na lepsze
Psy i koty zawitały do The Sims 4. Życie Simów zmieni się na lepsze Fot: mat. promocyjne / Electronic Arts

Wirtualni podopieczni mogą bawić się ze zwierzakami.

Po latach oczekiwania fani serii The Sims otrzymają upragniony dodatek. Rozszerzenie The Sims 4 Psy i koty dostępne jest od 10 listopada 2017 roku. Niewątpliwie, to najlepiej sprzedające się DLC do podstawowej wersji gry.

Koty będą się ukrywać przed psami, wskakując na lodówkę i spoglądając z pogardą na maluczkich Simów. Zapaleni właściciele psów mogą teraz zacząć uczyć swojego psa coraz bardziej skomplikowanych sztuczek lub też brać go na spacery, by poganiał za ptakami i rozprostował łapy – komentuje Grant Rodiek, producent z The Sims Studio (ea.com).

Przez prawie trzy lata w mediach społecznościowych można było zobaczyć narastającą ilość komentarzy związanych ze zwierzakami w The Sims 4. „Kiedy zwierzaki?” – pytali niecierpliwi. W końcu nadszedł ten czas, kiedy wirtualni ludzie będą mogli opiekować się czworonogami. Futrzaki wzbogacą ich codzienne życie, a nadmorska okolica Brindleton Bay dostarczy mnóstwa wrażeń.

Wsparcie dla schronisk

Z okazji premiery Electronic Arts Polska zorganizuje transmisję na żywo, podczas której popularne YouTuberki będą prezentować nową zawartość z dodatku. Jeśli wideo obejrzy odpowiednia ilość osób, firma wspomoże prawdziwe schroniska, które wcześniej wybrano w głosowaniu na oficjalnym profilu na Facebooku.

Sugerowana cena w cyfrowej sprzedaży w Origin wynosi 139 złotych. Wkrótce również półki fizycznych sklepów wypełnią się pudełkami z czerwonym logo i wesołymi zwierzętami na okładce. 

Zobacz zwiastun dodatku The Sims 4 Psy i koty:

Przeczytaj więcej
Komentarze