Biedronka kusi tanim laptopem. Jest smukły jak MacBook Air

Redakcja
29.09.2017  15:27
Laptop w sklepie Biedronka
Laptop w sklepie Biedronka Fot: East News

Czy warto kupić tańszy sprzęt?

Promocje sprzętów w Biedronce są już prawie tradycją. Tym razem na sklepowe półki trafi laptop Kiano SlimNote 14.1+. Jego cena będzie o 200 złotych niższa od tej, którą można zaobserwować w innych sklepach. Wygląda niczym MacBook Air, co dodatkowo podbija jego wartość.

Notebook przeznaczony jest głównie dla osób chcących wykorzystywać go do pisania. Tworzenie treści, przeglądanie internetu i oglądanie filmów to główne czynności, do których przyda się SlimNote i doskonale się w nich sprawdzi.

Niestety, podzespoły nie pozwalają na zaspokojenie bardziej wymagających użytkowników, więc niemożliwe będzie uruchomienie dobrej gry komputerowej czy montażu filmów. Kiano SlimNote ma 14,1-calowy ekran o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, jego sercem jest procesor Intel X5 Z8350 o mocy 1,92 Ghz.

 

„Nieco” uboższy MacBook

Pamięć 4 GB RAM zapewni odpowiednią prędkość przy oglądaniu filmów w internecie. Wbudowana pamięć wynosi 32 GB, dlatego warto zaopatrzyć się w dodatkową kartę microSD. Laptop posiada odpowiedni czytnik kart z obsługą nośników do 128 GB, dlatego wpięcie jej do urządzenia nie powinno być problemem. Bateria o mocy 10 000 mAh zapewni działanie przez około 6 godzin.

Jak podaje portal instalki.pl, całość działa na systemie Windows 10 Home, który dołączony jest do tego zestawu. Biorąc pod uwagę fakt, że laptop jest dobrej jakości, można śmiało stwierdzić, że to dobry produkt w okazyjnej cenie. Dodatkowym atutem jest elegancki wygląd przypominający produkty Apple oraz niewielka waga – SlimNote waży jedynie 1,39kg.

W sieci dyskontów Biedronka od 2 października będzie można zdobyć Kiano SlimNote 14.1+ za 699 złotych, czyli 200 złotych mniej niż w innych sklepach.

Zobacz spot reklamowy:

Przeczytaj więcej
Komentarze