18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bill Gates zdradził jakiego telefonu używa. Jego wybór wcale nie jest taki oczywisty

Redakcja
27.09.2017  16:07
Bill Gates powiedział z jakiego telefonu korzysta
Bill Gates powiedział z jakiego telefonu korzysta Fot: East News

Przyznał, że nigdy nie sięgnie po produkty konkretnej marki.

Wiele osób interesuje się ciekawostkami z życia milionerów. Część technologicznych zapaleńców zastanawiała się nad tym, z jakiego urządzenia mobilnego korzysta Bill Gates. Założyciel firmy Microsoft przyznał w jednym z wywiadów, że jego smartfon nie działa na systemie Windows.

Jak podaje serwis instalki.pl, ojciec Windowsa na co dzień używa sprzętu z systemem Android. Nie zdradził marki, ani modelu. Przyznał jedynie, że przez jakiś czas korzystał z bliskiego mu telefonu opierającego się na Windows Phone, ale zrezygnował z tego pomysłu. Stanął jednak w obronie produktów swojego „dziecka” dodając, że korzysta z aplikacji stworzonych przez Microsoft.

 

Specjalna wersja telefonu

W kieszeni milionera znajduje się prawdopodobnie specjalny Samsung Galaxy S8 Microsoft Edition. Według portalu wirtualnemedia.pl, niektóre technologiczne serwisy dotarły do informacji, że Gates posiada właśnie ten model telefonu.

Gates dodał, że nie sięga po produkty firmy Apple, zatem długo nie będzie korzystać z iPhone’a, a w domowym zaciszu preferuje „swojego” Windowsa. Nie jest negatywnie nastawiony do całej firmy, ponieważ w trakcie rozmowy wspomniał o tym, jak wielkim geniuszem był Steve Jobs.

Telefony z Windows Phone zostały wycofane w grudniu 2016 roku, wraz z zakończeniem produkcji telefonów Lumia.

Zobacz fragment programu "Fox News Today":

Przeczytaj więcej
Komentarze