Czekał w kolejce po nowego iPhone'a. Przeżył ogromny zawód

Redakcja
15.09.2017  10:47
Czekał w kolejce po nowego iPhone'a. Przeżył ogromny zawód
Czekał w kolejce po nowego iPhone'a. Przeżył ogromny zawód Fot: twitter.com/lukehopewell

Fani "jabłkowych" produktów często pragną zdobyć urządzenie jako pierwsi.

Jeszcze przed oficjalną zapowiedzią nowych produktów Apple pod sklepami zaczęły tworzyć się kolejki. Zagorzali fani technologicznego giganta czują niebywałą potrzebę bycia jednymi z pierwszych posiadaczy nowego cacka. Niestety, część z nich bardzo się zawiodła.

Jak podaje serwis refinery29.com, Mazen Kourouche, technologiczny bloger i fan Apple, ustawił się jako jeden z pierwszych w kolejce. Jego portfel, dusza i ciało były gotowe na zakup gadżetów. Ustawił się pod sklepem na 10 dni przed premierą, która datowana jest na 22 września.

Dwa dni przed zapowiedzią, jedna osoba czeka już na iPhone 8 przed Apple Store w Sydney.

Wielki zawód

Niestety, jego marzenia legły w gruzach, kiedy poznał datę wprowadzenia do sprzedaży wymarzonego sprzętu. Portal spidersweb.pl podaje, że iPhone X pojawi się dopiero 27 października w sprzedaży internetowej, a fizycznie będzie dostępny na początku listopada.

20-latek musi jeszcze trochę poczekać. Ogromnym plusem jest zachowanie obsługi lokalu – pozwalają mu na korzystanie z Wi-Fi i gniazdek z prądem, aby mógł naładować swój sprzęt.

Bardzo chciałbym dostać iPhone X po 10-dniowym oczekiwaniu - powiedział mężczyzna (news.com.au).

W połowie września odbyła się konferencja Keynote September 2017, na której zaprezentowano kolejną wersję popularnego smartfona – iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus i iPhone X. Osoby zakręcone na punkcie telefonów z logiem nadgryzionego jabłka ustawiali się pod punktami sprzedaży, aby jak najszybciej otrzymać swój egzemplarz.

Człowiek jest w stanie wiele zrobić dla upragnionej zabawki ;-)

 

Przeczytaj więcej
Komentarze