Google Pixel 2 na zdjęciach z przecieków. Ma być rywalem dla iPhone'a i Galaxy

Redakcja
03.10.2017  16:25
Google Pixel 2 na zdjęciach z przecieków. Ma być rywalem dla iPhone'a i Galaxy
Google Pixel 2 na zdjęciach z przecieków. Ma być rywalem dla iPhone'a i Galaxy Fot: twitter.com/evleaks

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia nowego telefonu od Google.

Premiera nowego flagowca od Google jest tuż za rogiem. W sieci pojawiają się pierwsze zdjęcia Pixel 2 i Pixel 2 XL. Smartfon może konkurować z innymi popularnymi produktami Apple czy Samsunga.

4 października odbędzie się oficjalna konferencja, na której Google przedstawi swoje najnowsze urządzenia. Można spodziewać się rozwinięcia pomysłu inteligentnego domu, różnych gadżetów VR oraz co ważniejsze, drugiego smartfona z rodziny Pixel.

Jak podaje portal spidersweb.pl, do sieci wyciekły już pierwsze zdjęcia urządzenia. Udostępnił je Evan Blass, który uznawany jest za speca od przedpremierowych informacji. Jego publikacje sprawdzają się niemal w 100%, więc również i w tej kwestii można mu zaufać.

Specyfikacja Google Pixel 2

Wersja Pixel 2 XL ma mieć cienkie ramki, dzięki czemu będzie wyróżniać się na tle innych smartfonów, wpisując się tym samym w nowy trend poszerzonego ekranu. Proporcje ekranu wynosić będą 2:1 a oko cieszyć będzie rozdzielczość QHD+. Spidersweb.pl podaje, że jego mniejszy brat Google Pixel 2 ma posiadać 5-calowy ekran w rozdzielczości 1080p i proporcjach 16:3.

Sercem obu urządzeń będzie procesor Snapdragon 835 i 4 GB RAM. Dostępna pamięć wewnętrzna będzie wynosić 64 GB lub 128 GB. Urządzenia mają działać na najnowszym Androidzie Oreo. Za produkcję mniejszej wersji odpowiada HTC, a wersję XL złożył LG. Aparat pojawi się w 3 różnych kolorach: białym, niebieskim i czarnym. Z tyłu każdego znajdzie się czytnik linii papilarnych.

Ile kosztuje Google Pixel 2 i Google Pixel 2 XL? Ceny zaczynają się od 2 385 złotych do 3 488 złotych w Stanach Zjednoczonych. Polska cena nie jest jeszcze znana. Premiera przewidziana jest na 15 i 19 listopada.

Przeczytaj więcej
Komentarze