Jeszcze więcej luksusu w samolocie dzięki NASA. Emirates prezentuje nową pierwszą klasę

Redakcja
14.11.2017  11:37
Jeszcze więcej luksusu w samolocie dzięki NASA. Emirates prezentuje nową pierwszą klasę
Jeszcze więcej luksusu w samolocie dzięki NASA. Emirates prezentuje nową pierwszą klasę Fot: YouTube.com/Emirates

Złoto, przepych i najnowsza technologia.

Już wkrótce pasażerowie pierwszej klasy w Emirates będą mogli poczuć się jeszcze bardziej luksusowo. Nowy projekt inspirowany był luksusem znanym z Mercedesów i technologią od NASA. Wszystko po to, aby lot przebiegał w jak najbardziej komfortowych warunkach.

Na oficjalnych kanałach social media linii lotniczej opublikowano wideo, które prezentuje przyszłość najlepszej klasy w samolotach przewoźnika. Miejsca nazwano apartamentami, a przepych i bogactwo znajdują się w każdym z detali. Stworzono zabudowane pomieszczenia, w których zamontowano niezwykle wygodne fotele obracane w czterech pozycjach. Siedzenia mają opcję tzw. „zero-gravity”, opracowaną przez NASA, która pozwala na odprężenie i usunięcie dyskomfortu związanego z lotem.

Niczym w drogim hotelu

Jak wyjaśnia serwis wprost.pl, oprócz specjalnych foteli, w kabinach znajdować się mają 32-calowe telewizory z bogatą ofertą filmów oraz słuchawki pozwalające na niemalże całkowite stłumienie hałasu silników. Lornetki dadzą możliwość obserwowania miast z góry, ale najpierw należy odsłonić białe zasłony, które będą znajdować się w oknach. Każdy pasażer będzie mógł poczuć się jak w luksusowym hotelu. Widok zza okna można dowolnie zmienić, dzięki specjalnym wyświetlaczom i kamerom umieszczonym na zewnątrz.

W ciągu dwóch lat, specjalne miejsca dostępne będą w 9 samolotach Boeing 777. Z czasem usługa ma trafić na większą ilość pokładów. Nie wiadomo, czy zmienią się ceny miejsc w pierwszej klasie.

Zobacz wideo prezentujące nowości:

Przeczytaj więcej
Komentarze