KFC pomaga w detoksie od internetu. Stworzyło specjalny „namiot” dla klientów

Redakcja
21.11.2017  15:42
KFC stworzyło specjalny namiot. Ma zakłócać działanie internetu
KFC stworzyło specjalny namiot. Ma zakłócać działanie internetu Fot: East News

Wspólny czas z rodziną bez smartfona.

Znane marki robią wszystko, aby internet o nich usłyszał. Allegro podbija serca klientów wzruszającymi reklamami, a KFC postawiło na stworzenie wyjątkowego namiotu. Specjalny gadżet ma pozwolić na wspólne spędzanie czasu rodzinnego w ciszy i spokoju, z dala od elektroniki.

Kosztująca 10 tys. dolarów (czyli 36 tys. złotych) „ ma zapewnić idealną izolację od świata technologii, które zabierają nam wolny czas. Jak podaje serwis mashable.com, całość została wykonana ze stali nierdzewnej, przez co jest to stabilna konstrukcja. Colonel Sanders, będący założycielem i twarzą sieci lokali, wydaje się beztrosko leżeć na szczycie namiotu. Postać wykonano z gąbki, aby nie obciążała zbytnio całej struktury.

Ucieknij przed Cyber Poniedziałkiem w wyjątkowej Internetowej Kapsule Ratunkowej. Colonel Sanders i jego ochronna kopuła pomogą Ci w spędzaniu czasu bez internetu – możemy przeczytać pod zdjęciem w serwisie Instagram (instagram.com/kfc).

Biesiada pod namiotem

Pod kopułą mogą znajdować się około cztery osoby. Specjalna budowa ma zakłócać działanie internetu, dlatego korzystanie z telefonu będzie niemożliwe. Wspólnej zabawy lub jedzenia nie przerwie żadne powiadomienie, ani wiadomość.

Gdyby jednak wspólna uczta bez zewnętrznych bodźców pochodzących z cyberprzestrzeni nie przekonywała zagorzałych fanów pikantnych skrzydełek, zawsze mogą (w pojedynkę) urządzić sobie pod własnym dachem fastfoodowe SPA.

Specjalnie dla miłośników kubełków z KFC, Japończycy odkryli sposób na kąpiel o zapachu… panierowanego kurczaka. Dzięki temu nie rozstają się ze smakowitą wonią nawet po zjedzeniu chrupiących udek.

Zobacz wideo z kąpielą o zapachu panierki:

Przeczytaj więcej
Komentarze