Każdy może mieć własne Porsche. Wystarczy płacić abonament

Redakcja
17.10.2017  15:04
Każdy może mieć własne Porsche. Wystarczy płacić abonament
Każdy może mieć własne Porsche. Wystarczy płacić abonament Fot: porschepassport.com

Aplikacja pozwoli wybrać interesujący nad model.

Samochody Porsche były dostępne tylko dla bogatszych klientów. Ten towar luksusowy będzie można teraz wypożyczyć w specjalnym abonamencie, który działa podobnie do platformy Netflix. Wystarczy miesięczna opłata, aby wybierać spośród kilku drogich pojazdów.

Usługa nazywa się Porsche Passport. Użytkownik płaci miesięczną stawkę, która zależnie od pakietu wynosi 2 lub 3 tysiące dolarów, czyli 7,3 lub 10,8 tys. złotych. Po opłaceniu abonamentu członkostwa, można wybrać dowolne auto z dostępnej listy. Podstawowa wersja „Launch” zawiera takie cacka jak: Cayman, Boxster, Macan i Cayenne. Natomiast droższa opcja „Accelerate” ma w swojej ofercie wszystkie modele z niższego pakietu oraz: Panamera, 911 Carrera oraz 911 Carrera Cabriolet.

 

Każdego dnia inny

W specjalnej aplikacji klient będzie mógł wybrać samochód, którym przejedzie się danego dnia. Oprócz darmowej dostawy samochodu, w skład oferty wchodzi całkowite pokrycie opłat za czyszczenie i ubezpieczenie auta. Według informacji podanych na stronie porschepassport.com, abonenci nie będą zmuszeni do korzystania tylko z jednego modelu w danym miesiącu.

Póki co, usługa będzie dostępna jedynie na terenie w Atlancie w Stanach Zjednoczonych. Możliwe, że jeśli się przyjmie – przywędruje też do Europy.

Przeczytaj więcej
Komentarze