Klawiatura z panelem dotykowym w Biedronce. Ten sprzęt budzi zazdrość

Redakcja
08.12.2017  14:31
Klawiatura z panelem dotykowym w Biedronce. Profesjonalny sprzęt w dobrej cenie
Klawiatura z panelem dotykowym w Biedronce. Profesjonalny sprzęt w dobrej cenie Fot: Pixabay.com

Oferta obowiązuje tylko do wyczerpania zapasów.

Odpowiednia klawiatura potrafi znacznie polepszyć komfort korzystania z komputera, dlatego warto zastanowić się nad sprawdzeniem nowej oferty w sklepach Biedronka. To kolejne akcesoria marki Hykker, które trafiły do tego dyskontu.

Od czwartku 7 grudnia, w popularnym dyskoncie można znaleźć bezprzewodową klawiaturę Hykker Smart za 79,90 złotych, która idealnie nadaje się do telewizorów Smart TV oraz konsol. Urządzenie może pełnić rolę myszki, ponieważ posiada zaawansowany touchpad.

 

Stylowa i wygodna

Brak kabla sprawia, że ze sprzętu można korzystać nawet na kanapie, z dala od komputera. Hykker postawił na minimalistyczny design. Krawędzie urządzenia zostały zaokrąglone, a niski skok zapewnia ciche i komfortowe pisanie. Zasilanie w postaci dwóch baterii AAA gwarantuje wiele godzin działania.

To nie pierwsza klawiatura marki Hykker. Wcześniej w Biedronce dostępna była wersja z podświetlanymi klawiszami oraz specjalne zestawy dla graczy. Tak jak w przypadku innych promocji, obowiązuje ona do wyczerpania zapasów lub do określonej daty. W tym przypadku do 20 grudnia.

Przeczytaj więcej
Komentarze