Modelka Chrissy Teigen odkryła nową opcję w iPhonie. Nie kryła zdziwienia

Redakcja
06.11.2017  16:38
Chrissy Teigen odkryła nową funkcję w iPhonie. Modelka jest w szoku
Chrissy Teigen odkryła nową funkcję w iPhonie. Modelka jest w szoku Fot: East News / Chelsea Lauren/WWD/REX/Shutterstock

Komentujący nie mogą uwierzyć, że nie wiedzieli o tym wcześniej.

Modelkę obserwująmiliony osób, które podobnie jak ona, zdziwiły się na widok niecodziennej opcji w iPhonie. 31-latka podzieliła się swoim znaleziskiem ze światem. Możliwe, że nie wszyscy są świadomi nowej funkcjonalności przeglądarki zdjęć w telefonie Apple.

Po wpisaniu „brassiere” (ang. biustonosz), urządzenie posortuje wszystkie zrobione fotki wg tych najbardziej pasujących do opisu. System automatycznie przeskanuje załadowane obrazy i pokaże te, które zawierają poszukiwany element, w tym przypadku kobiecą bieliznę.

To prawda. Jeśli wpiszecie „brassiere” w wyszukiwarkę Waszych zdjęć, pokaże Wam ona wszystkie zdjęcia z piersiami lub dekoltem, które zrobiliście. Czemu – skomentowała modelka w serwisie Twitter.

Fani również są zdziwieni

Tuż po publikacji wpisu, wielu użytkowników Twittera postanowiło sprawdzić czy informacja nie jest fałszywa. Szybko okazało się, że celebrytka miała rację i funkcja naprawdę znajduje się w iPhone’ach.

Właśnie tego spróbowałam… Strasznie dziwne – napisała Marisa.

Staram się wpaść na jakieś logiczne wyjaśnienie, ale to jest po prostu przerażające – dodaje Raivyn.

Chrissy Teigen to amerykańska modelka, kojarzona głównie z takimi stacjami jak MTV czy E!. Chętnie występuje w programach śniadaniowych, a jej sesje zdjęciowe dla Vouge i Glamour potrafią zachwycić wielu czytelników. Na co dzień opiekuje się swoim dzieckiem i spędza czas z mężem, którym jest John Legend.

Co ciekawe, opcja działa jedynie podczas wpisywania słowa „brassiere”. Nie działa w przypadku wpisania „cycki” czy „penis”. Najwyraźniej nie wszystkie wyrażenia są odpowiednie dla wyszukiwarki.

Zobaczcie inne przykłady szukania zdjęć w galerii smartfona (pies, kot i jedzenie):

Przeczytaj więcej
Komentarze