Nowy iPhone X już w serwisach aukcyjnych. Kosztuje prawie 20 razy więcej

Redakcja
02.11.2017  10:26
Nowy iPhone w serwisach aukcyjnych. Kosztuje prawie 20 razy więcej
Nowy iPhone w serwisach aukcyjnych. Kosztuje prawie 20 razy więcej Fot: YouTube.com/Jonathan Morrison

Fani są gotowi zapłacić każde pieniądze za wymarzony sprzęt.

Rosnąca popularność smartfona Apple sprawiła, że większość magazynowych zapasów wyprzedała się jeszcze przed oficjalną premierą. Nie wszyscy zdążyli zatem z zakupem w przedsprzedaży. Są osoby, które nieźle zarobią na tej sytuacji.

Nowy iPhone X dostępny jest w cenie około 5000 tysięcy złotych za najtańszą wersję. Zamówienia można dokonać już teraz, ale producent zastrzega, że na paczkę będzie trzeba poczekać nawet 5 tygodni. Ci, którym udało się zakupić urządzenia postanowili zarobić na niecierpliwych fanach Apple.

 

Zapłacą więcej

Serwisy aukcyjne na całym świecie zalewają oferty z ceną sięgającą nawet 26 tys. dolarów, czyli ponad 94 tys. złotych za jedną sztukę sprzętu. Jak podaje radiozet.pl, na rodzimym Allegro najwyższa kwota wynosi 6,8 tys. złotych za najtańszą wersję 64GB, czyli prawie 2 tys. drożej, niż w oficjalnym sklepie Apple.

Co ciekawe, oferty cieszą się dużym zainteresowaniem. Według dostępnych danych, na samym Allegro sprzedano już 4 telefony w zawyżonej cenie. Bardzo możliwe, że wkrótce klientów będzie więcej. Premiera zapowiedziana jest na 3 listopada.

 

Przeczytaj więcej
Komentarze