Oferta dla graczy w Biedronce. Okulary VR, klawiatury i słuchawki

Redakcja
13.11.2017  10:47
Oferta dla graczy w Biedronce. Okulary VR, klawiatury i słuchawki
Oferta dla graczy w Biedronce. Okulary VR, klawiatury i słuchawki Fot: East News

Do wyboru, do koloru.

Promocje na sprzęt Hykker w Biedronce stały się już tradycją. Tym razem nie są to akcesoria dla kierowców, ale gadżety dla komputerowych zapaleńców. Klawiatura mechaniczna oraz tradycyjna, gogle VR, projektor multimedialny, tablet, słuchawki oraz smartwatch i mysz.

Klawiatura mechaniczna

W wielu grach liczy się każde, nawet najmniejsze uderzenie w przycisk, dlatego klawiatury mechaniczne nieustannie podbijają serca graczy. Reakcja na dotyk jest szybsza dzięki przełącznikowi UnionBest. Specjalne podświetlenie Color-LED cieszy oko i sprawia, że znaki są bardziej widoczne nocą.

Klawiatura Hykker x Range dostępna jest w cenie 149 złotych.

 

Projektor Hykker Vision 130

Kosztujący 299 złotych projektor multimedialny potrafi wiele. Wyświetla obraz w rozdzielczości HD i Full HD o jasności 110 lumenów. Jak podaje serwis instalki.pl, sprzęt posiada wejścia: HDMI, USB, SD, AV oraz RGB, co czyni je kompatybilnym z większością urządzeń.

Okulary VR

Hykker VR Glasses 3D łączą się ze smartfonami o przekątnej ekranu od 4 do 5,5 cali. Okulary posiadają opcję regulowania ostrości soczewek i specjalne otwory, które zapewnią odpowiednią wentylację. Warto dodać, że telefon musi mieć wbudowany żyroskop. Cena okularów wynosi 39,99 złotych.

 

Słuchawki i smartwatch w Biedronce

Smartwatch Chrono 3 posiada wiele funkcji, które świetnie działają z różnymi urządzeniami. Wystarczy połączyć się ze smartfonem lub tabletem za pomocą łącza Bluetooth, aby odczytywać wiadomości SMS, wykonywać połączenia telefoniczne i korzystać z niektórych aplikacji.

Słuchawki Gaming Sound XR powinny znaleźć się w wyposażeniu osób, które cenią sobie lekką konstrukcję i komfort podczas długotrwałego słuchania muzyki. Z opisu produktu możemy dowiedzieć się, że w obudowie zamontowano podświetlenie LED i mikrofon.

Zegarek nabędziemy w cenie 89,90 złotych, a słuchawki za 39,90 złotych.

Oferta jest ważna od 13 listopada do 26 listopada lub do wyczerpania zapasów.

 

Przeczytaj więcej
Komentarze