Robot jak człowiek. Świadkowie nie wierzą własnym oczom

Redakcja
29.09.2017  16:25
Robot był jak człowiek podczas Tokyo Game Show
Robot był jak człowiek podczas Tokyo Game Show Fot: twitter.com/akiphic

Wideo przyprawia o dreszcze.

Podczas japońskich targów Tokyo Game Show doszło do niecodziennego spotkania. Gracze spotkali robota tak bardzo przypominającego człowieka, że wciąż zadają sobie pytanie – to człowiek czy android?

Na imprezie pojawiło się wiele technologicznych nowinek. Informatyczni zapaleńcy ze zdumieniem obserwowali wszystkie stoiska. Jedno z nich przykuło uwagę internautów z całego świata. Jak podaje serwis rt.com, uczestnicy wydarzenia nakręcili wideo, na którym widać robota zachowującego się niczym człowiek. Kobieta patrzyła widzom w oczy i machała do niektórych przechodniów.

Akcja promocyjna gry

Poruszające się postacie były częścią akcji promocyjnej wokół gry Quantic Dream. Historia zawarta w tej produkcji opowiada o androidach łudząco podobnych do ludzi, którzy uciekli z fabryki. Gra ma pojawić się w 2018 roku.

Tokyo Game Show odbywa się regularnie co roku od 21 lat. Podczas imprezy prezentowane są nowinki technologiczne, ciekawe rozwiązania programistyczne i mnóstwo gier wideo z różnych kategorii. To odpowiednik amerykańskiego E3 oraz europejskiego Gamescom.

Zobacz wideo z robotem:

Przeczytaj więcej
Komentarze