Samsung śmieje się z Apple w nowej reklamie. Pokazuje największe wady

Redakcja
07.11.2017  10:07
Samsung śmieje się z Apple w nowej reklamie. Pokazuje największe wady
Samsung śmieje się z Apple w nowej reklamie. Pokazuje największe wady Fot: YouTube.com/Samsung Mobile USA

Fani sprzętu z logiem nadgryzionego jabłka nie mają łatwo.

Walka Samsunga z Apple wciąż trwa i wszystko wskazuje na to, że jeszcze długo tak pozostanie. Najnowsza reklama koreańskiej firmy jest jednym, wielkim naśmiewaniem się z amerykańskiego giganta. Cały spot polega głównie na pokazaniu wszystkich trudności w korzystaniu z telefonów Apple.

Film pokazuje dziesięć lat z życia fana iPhone’ów. Od samego początku, aż po moment premiery najnowszej wersji „X”. Każdy kolejny model miał w sobie wadę techniczną, która nie występowała u konkurencji. W pierwszych modelach występował błąd z pamięcią, następne nie były wodoodporne. Zwraca się również uwagę na to, że do swobodnego korzystania i jednoczesnego ładowania nowszych modeli potrzebne są tzw. „przejściówki” i dodatkowe kable, gdy u Koreańczyków dostępne było już bezprzewodowe ładowanie.

Szczęśliwe zakończenie

Po latach niepowodzeń, bohater kupuje smartfona Samsung Galaxy Note 8 i chwali się tym swoim znajomym, zupełnie jak za dawnych lat, kiedy pierwszy raz otworzył pudełko z logiem nadgryzionego jabłka.

Użytkownicy jasno pokazują, że najbardziej spodobała im się końcowa scena. Widzimy w niej mężczyznę czekającego w kolejce na nowego iPhone’a X. Łatwo domyślić się, że jest fanem najnowszego sprzętu, ponieważ jego fryzura przypomina wcięty ekran nowego telefonu.

Zobacz reklamę Samsunga:

Przeczytaj więcej
Komentarze