Smartfon za 199 złotych w Biedronce. Posiada najważniejsze funkcje

Redakcja
09.11.2017  09:52
Smartfon za 199 złotych w Biedronce. Posiada najważniejsze funkcje
Smartfon za 199 złotych w Biedronce. Posiada najważniejsze funkcje Fot: East News

Dzwoni, wysyła wiadomości i przydaje się do przeglądania internetu.

Zakup smartfona nie musi wiązać się z wydaniem sporej sumy pieniędzy. Nowa promocja w sklepach Biedronka zainteresuje wszystkich, którzy chcą zdobyć telefon za 199 złotych. Producentem jest polska marka.

MyPhone C-Smart IV nie jest kombajnem pełnym najróżniejszych funkcji, dlatego daleko mu do nowego Samsunga, ale z pewnością zaspokoi potrzeby mniej wymagających użytkowników. Posiada najważniejsze funkcje i proste rozwiązania, które mogą okazać się idealne dla niektórych osób.

Telefon w Biedronce

Smartfon skupia się na takich elementach jak: telefonowanie, wysyłanie wiadomości i korzystanie z internetu. Jak podaje serwis media2.pl, urządzenie posiada aparat 2 Mpix, 4-calowy wyświetlacz, 4-rdzeniowy procesor oraz 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia jej za pomocą karty pamięci do 32 GB. Zainstalowano w nim jeden z nowszych systemów – Android 7.0.

Oferta trwa od 6 do 19 listopada lub do wyczerpania zapasów. Wcześniej w dyskoncie pojawiły się akcesoria dla kierowców. Wszystko wskazuje na to, że promocje na sprzęt stały się nierozłączną częścią sieci sklepów Biedronka.

 

Przeczytaj więcej
Komentarze