Snapchat wprowadza swoje okulary do Polski. Cena może niektórych zaskoczyć

Redakcja
12.10.2017  12:01
Snapchat wprowadza swoje okulary do Polski. Cena może niektórych zaskoczyć
Snapchat wprowadza swoje okulary do Polski. Cena może niektórych zaskoczyć Fot: YouTube.com/Spectacles

Rok po premierze w Stanach Zjednoczonych.

Specjalne okulary Snapchat Spectacles wreszcie są dostępne w Polsce. Mieszkańcy naszego kraju czekali ponad rok na wprowadzenie ich na rynek. Wcześniej nie było możliwości zamówienia akcesoriów na polski adres. Szkoda, że tak późno.

Wraz z rozwojem Snapchata, pojawił się wyjątkowy gadżet umożliwiający nagrywanie „snapów” bez wyciągania telefonu z kieszeni. To specjalne okulary z wbudowaną kamerą. Serwis spidersweb.pl, wystarczy przycisnąć odpowiedni guzik, aby uchwycić zdarzenie rozgrywające się tuż przed naszym nosem.

Okulary szokują ceną

Koszt jednego egzemplarzu wynosi 629,99 złotych. W skład zestawu wchodzą Snapchat Spectacles, etui działające jak power bank, kabel zasilający i ściereczka w kształcie ducha, znanego z ikony aplikacji. Dostępne są trzy kolory: czarny, koralowy i morski.

Snapchat w krótkim czasie stał się niezwykle popularną apką, która stanęła tuż obok Instagrama i Facebooka. Co więcej, zastosowane w nim rozwiązania sprawiły, że Mark Zuckerberg wielokrotnie chciał kupić platformę, ale kiedy to się nie udało – stworzył InstaStories, "Mój dzień" w Messengerze i relacje na Facebooku. To udowadnia, jak wielki wpływ na świat ma żółta aplikacja z duszkiem.

Czy okulary zyskają popularność w Polsce? Tego przekonamy się niebawem.

Zobacz wideo z okularami:

Przeczytaj więcej
Komentarze