Sprzęt dla kierowców w Biedronce. Ruszyła nowa promocja

Redakcja
30.10.2017  11:11
Sprzęt dla kierowców w Biedronce. Ruszyła nowa promocja
Sprzęt dla kierowców w Biedronce. Ruszyła nowa promocja Fot: East News

Warto zainteresować się tymi urządzeniami.

Biedronka nie zwalnia i szykuje kolejne promocje związane z technologią. Tym razem w ofercie znajdzie się sprzęt dla kierowców: nawigacja samochodowa, radio oraz wielofunkcyjny gadżet. Wszystkie produkty mają zapewnić bardziej komfortową jazdę, a ich producentem jest firma Hykker.

Nawigacja Hykker MyNavi 7

Wyjazd poza miasto bywa problemem, jeśli pojazd nie jest wyposażony w GPS. MyNavi 7 opisywane jest jako urządzenie z szerokim zakresem funkcji multimedialnym oraz przyjaznym interfejsem. Możliwe jest odtwarzanie filmów, muzyki i audiobooków, a wbudowany transmiter FM pozwoli na połączenie się ze standardowym radiem samochodowym bez zbędnych kabli.

Koszt jednego urządzenia to 229 złotych. Warto zaznaczyć, że do zestawu dołączona jest darmowa i bezterminowa mapa Polski od NAVIGO Copernicus.

 

Radio samochodowe Hykker Tune

Radio jest nierozłącznym elementem każdej podróży samochodem. Kierowcy i pasażerowie słuchają dzięki niemu ulubionych hitów lub informacji ze świata. Jak podaje serwis instalki.pl, na ekranie wyświetlane są komunikaty radiowe i tytuły piosenek.

Wejście USB, AUX, RCA i czytnik kart pozwolą na odtwarzanie wcześniej przygotowanych plików mp3. Dostępnych jest aż 18 miejsc na zapisanie wybranych stacji radiowych, a zakres częstotliwości wynos od 87,5 do 108 MHz. Promocyjna cena Hykker Tune w Biedronce to 89,90 złotych.

 

Transmiter FM Hykker Wave

Ten mały gadżet potrafi znacznie ulepszyć komfort korzystania z urządzeń w samochodzie. Hykker Wave łączy się ze smartfonami za pomocą Bluetooth, a następnie przesyła dane do radia na określonej częstotliwości FM bez użycia kabli. Posiada także opcję nawiązywania połączeń. Możliwe jest zatem słuchanie ulubionych utworów i prowadzenie rozmów telefonicznych. Cena wynosi 39,99 złotych.

Kierowcy będą mogli zakupić nowe gadżety jeszcze przed Dniem Wszystkich Świętych, ponieważ promocja rozpocznie się w poniedziałek, 30 października. Oferta Biedronki ma trwać do 12 listopada lub do wyczerpania zapasów.

 

Przeczytaj więcej
Komentarze