Wadliwy iPhone 6 wybuchł niczym granat. Eksplodował podczas zwykłej pracy [WIDEO]

Redakcja
05.12.2017  13:17
Wadliwy iPhone 6 wybuchł niczym granat. Eksplodował podczas zwykłej pracy
Wadliwy iPhone 6 wybuchł niczym granat. Eksplodował podczas zwykłej pracy Fot: Flickr.com/Olle Eriksson

Klątwa Samsunga na dobre pochłonęła Apple.

Właściciele starszych wersji telefonu iPhone przez długi czas czuli się bezpiecznie. Media na całym świecie informowały o wybuchających egzemplarzach najnowszych modeli. Niestety, podejrzana usterka może dotyczyć też starszych urządzeń. iPhone 6 poparzył ręce właściciela, niewiele brakowało do tragedii.

Cieszę się, że to była wiadomość tekstowa, a nie rozmowa. Gdybym trzymał telefon przy uchu, prawdopodobnie oparzyłbym sobie twarz - powiedział sklepikarz (abc7ny.com).

Do zdarzenia doszło w sklepie, więc cały incydent został zarejestrowany przez monitoring. Ofiarą wadliwego smartfona jest sprzedawca, który odpisywał na wiadomość. Z historii opisanej w serwisie softpedia.com wynika, że podczas korzystania z urządzenia, obudowa zaczęła znacznie się nagrzewać.

 

Wybuchł jak granat

Po chwili była już tak gorąca, że spowodowała drobne oparzenia dłoni. Mężczyzna odruchowo wypuścił telefon z rąk. W tym czasie z iPhone’a wydobywał się dym, a gorąca obudowa wypalała ślady w podłodze. Finalnie, doszło do eksplozji. Usterka mogłaby się zakończyć tragicznie, gdyby właściciel nie pozbył się telefonu.

W chwili awarii, iPhone 6 był podłączony do ładowarki. Poszkodowany nie zdradził, czy były to oryginalne akcesoria Apple. Jak dodaje portal abc7ny.com, poszkodowany chce jedynie wymiany urządzenia na nowe. Nie domaga się odszkodowania od firmy.

Zobacz nagranie z monitoringu:

Przeczytaj więcej
Komentarze