Zupełnie nowe zdjęcie Xiaomi Redmi Note 5. Prosto z chińskiego portalu

Redakcja
10.10.2017  15:37
Wyciekło zdjęcie Xiaomi Redmi Note 5. Duży ekran i dwa obiektywy
Wyciekło zdjęcie Xiaomi Redmi Note 5. Duży ekran i dwa obiektywy Fot: YouTube.com/MobySmartCat

Producent nie zapowiedział jeszcze tego modelu.

Obecnie na horyzoncie nie widać żadnych oficjalnych informacji na temat smartfona Xiaomi Redmi Note 5. Nic więc dziwnego, że do internetu zaczynają przeciekać pierwsze detale związane z urządzeniem. Na chińskim portalu społecznościowym opublikowano zdjęcia produktu, który podpisano jako nowy Xiaomi.

Fotografia pozwala bliżej przyjrzeć się ogólnej specyfikacji Note 5. Według serwisu tablety.pl, prawdopodobna rozdzielczość wynosić będzie 1080 x 2160 pikseli w proporcjach 18:9. Wyraźnie widać, że przednia część zbudowana jest niemalże z samego ekranu dotykowego. Z tyłu natomiast znajduje się przycisk z czytnikiem linii papilarnych, służący zapewne do odblokowywania telefonu oraz aparat. Widać, że Xiaomi również poszło w trend dwóch obiektywów.

 

Niestety, obecnie nie ma informacji związanych z procesorem lub pamięcią urządzenia. Przedstawiony wyżej aparat niekoniecznie musi odwzorowywać prawdziwy wygląd smartfona. „Chińskie wycieki” nie zawsze przedstawiają fakty na temat danej technologii. Bardzo często są to zdjęcia egzemplarzy testowych, które znacznie odbiegają od finalnej wersji. Czasami zdarza się jednak, że opublikowana fotografia jest łudząco podobna do zaprezentowanego później urządzenia. Jak będzie w tym przypadku? Na to przyjdzie nam poczekać.

Przeczytaj więcej
Komentarze