Korzystanie z iPhone'a X boli. Wszystko przez wadę obudowy

Karol Decka
12.01.2018  13:55
Korzystanie z iPhone'a X boli. Wszystko przez wadę w budowie
Korzystanie z iPhone'a X boli. Wszystko przez wadę w budowie Fot: East News

Problem dotyczy wielu klientów.

Użytkownicy sprzętów Apple nie mają łatwo. Oprócz codziennego zagrożenia wybuchem baterii, nieustannie są „atakowani” przez swoje smartfony. Właściciele iPhone’ów X z całego świata zaczynają zauważać pewną wadę konstrukcyjną, która sprawia, że używanie telefonu wiąże się z małym cierpieniem.

Jak podaje technologiczny serwis bgr.com, budowa przełącznika trybu cichego jest prawdziwym horrorem dla niektórych osób. Właściciele urządzenia skarżą się na oficjalnym forum Apple, że długie włosy potrafią zaplątać się w niedopasowaną obudowę. W efekcie odciąganie aparatu od ucha skutkuje bólem po każdej zakończonej rozmowie.

Czy ktoś jeszcze ma problem z wyrywaniem włosów w iPhone X przez przełącznik trybu cichego podczas rozmowy? Nie używam etui, ale może to rozwiąże problem? – napisał użytkownik rafenters na oficjalnym forum Apple (discussions.apple.com).

Apple forum
Apple forum Fot: discussions.apple.com

Telefon wyrywa włosy

Usterka jest na tyle popularna, że część sklepów Apple oferuje wymianę iPhone’a X na nowy, wolny od uporczywej wady. W niektórych przypadkach wystarczy odpowiednie etui, które zakrywa wyrywającą włosy szczelinę.

Według serwisu tabletowo.pl, błąd dotyczy również poprzednich wersji tego produktu. Liczne komentarze pozostawione w internecie wskazują na to, że przełącznik trybu cichego już wcześniej sprawiał problemy.

Zagłosuj

Z jakiego modelu Apple korzystasz?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze