Niezniszczalny telefon w Biedronce. Kosztuje grosze, a posłuży przez lata

Karol Decka
12.01.2018  11:17
Niezniszczalny telefon w Biedronce. Kosztuje grosze
Niezniszczalny telefon w Biedronce. Kosztuje grosze Fot: YouTube.com/VideoTesty

Urządzenie potrafi wytrzymać bardzo wiele.

W sieci sklepów Biedronka pojawi się telefon stworzony dla prawdziwych twardzieli. Liczne zabezpieczenia i technologie zastosowane w modelu Hammer Delta sprawiają, że w porównaniu do obecnych na rynku smartfonów - jest niezniszczalny.

Sprzęt wyróżnia się odpornością na wodę oraz pył na poziomie IP68, co oznacza, że do środka nie dostaną się nawet najmniejsze drobinki, które mogłyby zanieczyścić 2,4-calowy ekran z kolorowym wyświetlaczem. Telefon „przeżyje” również przypadkowe upuszczenie np. do wiaderka z wodą.

Wbudowany aparat nie jest najlepszym na rynku, ale w takim modelu powinien spełniać swoją funkcję. Całość zasila bateria o mocy 1700 mAh, co daje łącznie około 9 dni działania w trybie czuwania na jednym ładowaniu.

Hammer Delta
Hammer Delta Fot: myphone.pl

Prawie idealny

Niestety, urządzenie cechuje mała ilość pamięci wewnętrznej, ponieważ są to tylko 32 MB. Na szczęście istnieje możliwość rozszerzenia pojemności do 32 GB za pomocą karty microSD. Fanów bardziej tradycyjnego wyglądu telefonów zadowoli fakt, że Hammer Delta posiada klasyczną klawiaturę.

Sprzęt trafi do Biedronki 15 stycznia i kosztować będzie 159 złotych. Oprócz niezniszczalnego telefonu, w ofercie pojawi się również kultowy już myPhone Simly 2, który przeznaczony jest dla osób starszych. Duże klawisze i specjalny przycisk alarmowy mają ułatwić im kontaktowanie się z rodziną.

Hammer Delta
Hammer Delta Fot: myphone.pl
Zagłosuj

Czy kupujesz sprzęty w sklepach Biedronka?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze