Powstaje męski seksrobot. Ma spełnić każdą zachciankę

Karol Decka
09.01.2018  15:42
Powstaje męski seksrobot. Ma spełnić każdą zachciankę
Powstaje męski seksrobot. Ma spełnić każdą zachciankę Fot: realdoll.com

Przed zamówieniem można dowolnie dostosować jego części.

Rok 2017 był prawdziwą rewolucją dla firmy Realbotix, która zajmuje się tworzeniem robotów ze sztuczną inteligencją. Na rynek weszła cała kolekcja seksrobotów przypominających kobiety. Specjalnie zaprogramowany system o nazwie Harmony doskonale sterował zachowaniem partnerek, ich reakcją na bodźce i zbliżenia z partnerem. Teraz nadszedł czas na męską wersję androidów.

Pracujemy nad sztuczną inteligencją dla męskiej wersji robota. Docelowo chcemy, aby roboty potrafiły zachowywać się jak kobiety i mężczyźni – powiedział Matt McMullen, prezes Realbotix (mirror.co.uk).

Matt McMullen zapewnia, że do końca 2018 roku pojawią się pierwsze, w pełni sprawni mechaniczni kochankowie. Prezes Realbotix zdradził nieco szczegółów zza kulis tworzenia lalki z penisem. Obecnie technicy opracowali już męską edycję sztucznej inteligencji zwanej Harmony. Przed nimi jeszcze wiele pracy, ponieważ mężczyźni nieco inaczej zachowują się podczas seksu.

Lepszy od wibratora

Twórcy chcą, aby wrażenia i doświadczenia były porównywalne lub nawet lepsze od seksu z człowiekiem. Stoi przed nimi wielkie wyzwanie, ponieważ muszą udowodnić, że mechaniczny android będzie lepszym wyborem od tradycyjnego wibratora.

Klienci będą migli w dowolny sposób dostosować wielkość przyrodzenia swojego kochanka, twarz, budowę ciała oraz inne detale, takie jak np. rozmiar mięśni. Oczywiście dostępne są również gotowe egzemplarze. Cena erotycznej zabawki zaczyna się od prawie 6 tys. dolarów, czyli około 21 tys. złotych. Dodatkową opłatę pobiera się za większą ilość owłosienia, zarost na twarzy i bardziej realistyczne oczy.

Właściciel firmy liczy na większą popularność dzięki wypuszczeniu na rynek męskiego robota. Bardzo możliwe, że mechaniczni panowie będą równie rozchwytywani, co ich damskie wersje.

Przeczytaj więcej
Komentarze