18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

20-latek utknął w huśtawce. Jego tyłek ratowali strażacy

Redakcja
28.05.2018  10:10
Ips East Police
Ips East Police Fot: twitter.com/IpsEastPolice

Podstępne urządzenie uwięziło go na kilka godzin. 

20-latek z Ipswich we wschodniej Anglii zapewne chciałby o całym zajściu zapomnieć. Niestety akcją ratunkową z placu zabaw pochwaliła się w mediach społecznościowych lokalna policja.

Jak donosi thesun.co.uk, młody Anglik wezwał pomoc po 3 godzinach spędzonych na próbach wydostania pośladków z pułapki, którą okazała się… huśtawka. Strażacy otrzymali zgłoszenie o 7.50 rano i szybko zabrali się do demontażu urządzenia.

W końcu, z pomocą młotków i śrubokrętów, dosłownie uratowali mężczyźnie tyłek. Ze swojej zabawy o poranku wyszedł bez szwanku, choć przyznał, że był całym zdarzeniem zażenowany. 

Tymczasem strażacy poskładali huśtawkę w całość, by osoby odpowiednich rozmiarów mogły z niej znów bezpiecznie korzystać. 

Pierwsza robota tego dnia – młody mężczyzna uwięziony w huśtawce. Brak obrażeń, brak szkód. Tylko wdzięczny i zawstydzony mężczyzna – napisano na profilu policji na Twitterze. (twitter.com/IpsEastPolice)

ZOBACZ TAKŻE: Chłopiec utknął w sejfie podczas zabawy w chowanego

Zagłosuj

Zdarzyło ci się utknąć w dziwnym miejscu?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze