Amerykańska armia pokonana. Pojazdy ugrzęzły w polskim rowie [WIDEO]

Redakcja
04.12.2017  13:43
Amerykańscy żołnierze w Polsce w rowie
Amerykańscy żołnierze w Polsce w rowie Fot: Youtube.com/Maciej Nowaczyk

Podobno są gotowi walczyć z Rosją i Koreą Północną.

Armia USA uważana jest przez portal Global Firepower za najpotężniejszą na świecie i kosztuje podatników ponad 600 mld dolarów rocznie. Jej pojazdy są przystosowane, by działać w najtrudniejszych warunkach i pokonać każdego przeciwnika. Jednak 2 grudnia przegrały bitwę z błotem na polskiej prowincji.

Kierowcy poruszający się drogą krajową nr 15 we wsi Lubiń byli świadkiem niecodziennego wypadku. Jak informuje trzemeszno24.info, w jednej z amerykańskich maszyn doszło do awarii hamulców. Załoga zjechała na pobocze, by uporać się z usterką. Wtedy pod pojazdem zapadła się ziemia.

Maszyna nie była w stanie samodzielnie wydostać się z „pułapki”, więc wezwano holownik. Niestety, również skończył w rowie. Na pomoc przybył cywilny sprzęt należący do przedsiębiorstwa Truck Serwis z Trzemeszna.

 

Błoto i złodzieje

Internauci śmieją się z porażki zagranicznego wojska. Niektórzy twierdzą jednak, że nagranie z tego incydentu nie powinno ujrzeć światła dziennego.

Strach pomyśleć co stałoby się z nimi, gdyby wybuchła wojna – skomentował Robot Twoninesevensix (youtube.com/Maciej Nowaczyk).

Ten film powinien być jak najprędzej utajniony. Ukazuje słabość pojazdów. Na naszym terenie te pojazdy się nie nadają. Mogą tylko jechać prosto po asfalcie bez możliwości nawrotu. Nie są w stanie pokonać jakiejkolwiek przeszkody – uważa Paweł (youtube.com/Maciej Nowaczyk).

To jakiś żart. Polscy przedsiębiorcy wyciągają wyciągają z polskiego błota niezwyciężoną armię USA. Amerykanie to debile – twierdzi użytkownik o nicku Człowiek Skurwiel (youtube.com/Maciej Nowaczyk).

To kolejna wpadka amerykańskich żołnierzy nad Wisłą. Jak informuje RMF24, we wrześniu ktoś ukradł im sprzęt z kontenera stojącego na rampie kolejowej w Żaganiu. Było to specjalistyczne wyposażenie warte 200 tys. dolarów (700 tys. złotych). Jego brak zauważono dopiero kilka dni po kradzieży.

Amerykańska armia nie dała rady polskim drogom:

Przeczytaj więcej
Komentarze