Gigantyczna moneta i szef kuchni walczą o miejsce przed McDonaldem. Jedna z maskotek staje w płomieniach

Magdalena Kulej
20.12.2017  12:56
Gigantyczna moneta i szef kuchni walczą o miejsce przed McDonaldem.
Gigantyczna moneta i szef kuchni walczą o miejsce przed McDonaldem. Fot: Youtube.com / WAW Feed

Prawdziwe Toy Story po rosyjsku.

Kuriozalna bójka rozegrała się na ulicach Nowosybirska w południowej Rosji. Jak podaje thesun.co.uk, przebrany za gigantyczną monetę mężczyzna wszczął brutalną awanturę z pracownikiem restauracji w stroju szefa kuchni.

Sytuacja byłaby wyłącznie komiczna, gdyby nie fakt, że zakończyła się podpaleniem jednego z nich.

Do ognistej batalii pomiędzy maskotkami doszło przed lokalem McDonald’s. Kucharz zirytował monstrualną monetę reprezentującą sklep z akcesoriami GSM "Halo Mama" zajmowaniem jej przestrzeni przed restauracją. Tak otrzymał pierwszy cios.

Nie pozostał jednak dłużny i oddał uderzenie. Nagranie opublikowane w sieci pokazuje, że konflikt pomiędzy promotorami lokali stał się w tym momencie niepokojący. Maskotki wymierzały sobie cios za ciosem.

animation

Dzikie starcie przerwały płomienie, które w mgnieniu oka ogarnęły łatwopalny kostium monety. Podpalenia dokonał prawdopodobnie powalony na ziemię szef kuchni, który nie potrafił pogodzić się z porażką. Podpalacz stanął na nogi, by ponownie zaatakować płonącego rywala.

Mężczyzna w kostiumie monety musiał szybko decydować: walczyć czy dać się spalić. Rzucił się na ziemię, by ugasić płomienie, a w jego kierunku pospieszył ochroniarz z gaśnicą.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, choć niektórzy z podejrzliwych internautów dopatrują się w nagraniu ustawionej bijatyki, która miałaby na celu wypromowanie restauracji.

Zobacz agresywne maskotki w akcji:

Przeczytaj więcej
Komentarze