Gigantyczny Świeżak atakuje stolicę. W roli głównej pieczarka Piotrek

Redakcja
10.11.2017  13:05
Potężny Świeżak atakuje Warszawę
Potężny Świeżak atakuje Warszawę Fot: youtube.com/chaseit

Film z olbrzymią maskotką podbija internet.

Spokojne popołudnie w Warszawie nagle zamienia się w horror. Centrum stolicy zaatakowała ulubiona maskotka klientów Biedronki. Gigantyczny Świeżak - pieczarka Piotrek - jak gdyby nigdy nic spaceruje tuż obok Pałacu Kultury i Nauki. Nagle do walki z pluszowym potworem stają myśliwce... Tak można w skrócie opisać fabułę genialnego wideo zamieszczonego w serwisie YouTube.

Twórcą trwającego zaledwie 32 sekundy filmu jest autor kanału „Chase It”. Jest odpowiedzialny też m.in. za realizację animacji przedstawiającej pojawienie się Gwiezdnego Niszczyciela nad Sejmem RP. W notce zamieszczonej na youtubowym profilu można przeczytać o celu, jaki przyświeca pomysłodawcy tych krótkometrażowych dzieł w stylu amatorskiego science-fiction.

Kanał powstał z myślą o robieniu czegoś, co przyniesie frajdę zarówno mi, jak i Wam. Filmy nie będą pojawiać się często, bo zależy nam na fajnych pomysłach i jakości wykonania. Nie chciałbym zalewać Was masą śmieci, których nie brakuje w internecie :) Każdy film jest bardzo czasochłonny, bo efekty wymagają współpracy wielu osób, więc nie martwcie się, że przez dłuższy czas jest tu cicho - brzmi treść opisu. (youtube.com/chaseit)

Wideo zatytułowane „Potężny Świeżak atakuje Warszawę” w ciągu doby zyskał ponad 30 tysięcy wyświetleń, ale liczba ta wciąż rośnie. Internauci są zachwyceni wideo z pieczarką na sterydach w roli głównej. 

Koniec świata na miarę naszych czasów - komentuje Lechu.

Szanuję mocno - pisze Xen0.

Mega efekty. Patrząc na takie filmiki mam nadzieję na rozwój polskiej kinematografii. Propsy - chwali Adrian G.

Jaki kraj, taka Godzilla - puentuje Marcin.

LUDZIE TO FAKE. PRZECIEŻ NIE DA SIE ZROBIĆ TAK WIELKIEJ MASKOTKI - nie dowierza Wielki Wódz XD.

Tak będzie wyglądał 2018 - przepowiada Qesterius.

Jak oni mogli otwierać ogień do tej maskotki?! Czy oni nie wiedzą, że dzieci jej pragną i potrzebują?! Pieprzeni psychopaci z sił powietrznych! - bulwersuje się Nitfluad.

Świeżak Piotrek nie zdobył jednak sympatii wojska, które zabrało się do roboty i ostrzelało rakietami monstrualną maskotkę. Prawdopodobnie mogli pomylić gigantyczną pieczarkę z kosmicznym najeźdźcą, ale przecież wszyscy dobrze wiedzą, skąd pochodzi.

ZOBACZCIE WIDEO Z ATAKIEM ŚWIEŻAKA NA WARSZAWĘ:

Przeczytaj więcej
Komentarze