Jej selfie w łazience rozbudzają wyobraźnię. Przez mały szczegół stała się sensacją

Redakcja
11.01.2018  14:25
Jej selfie w łazience rozbudzają wyobraźnię. Przez mały szczegół stała się sensacją
Jej selfie w łazience rozbudzają wyobraźnię. Przez mały szczegół stała się sensacją Fot: Instagram.com / @danielalopezespinoza

Te nadprzyrodzone umiejętności pozostają tajemnicą. 

Daniela López, półfinalistka konkursu piękności Miss Earth Venezuela, dała internautom spore pole do rozważań, gdy jeden z użytkowników Twittera zauważył na jej zdjęciach pewien interesujący szczegół.

22-latka systematycznie publikuje w sieci ponętne selfie ze swojej łazienki.  Okazuje się jednak, że jej toaleta ma wbudowaną funkcję mobilności.

Chcę, żeby Miss Earth z Monagas opowiedziała mi, jak podróżuje po świecie ze swoją łazienką – napisał na Twitterze @Limonggi. (Twitter.com / @ Limonggi)

Mężczyzna rozbudził tym wpisem wyobraźnię internautów. Jego wpis polubiło prawie 60 tysięcy osób, a udostępniło ponad 20 tys. Okazuje się, że Daniela oznacza na każdym ze zdjęć inną lokalizację. Łazienka jest jednak ta sama. Boston, Dubaj, Miami i Santa Fe w Wenezueli to tylko niektóre z jej podróży. Kwestią czasu była więc fala komentarzy i dociekań, czy teleportacja z pomieszczeniem jest możliwa.

Masz rację, wszystkie zdjęcia w tej samej łazience, ale w innym miejscu. Chyba, że to łazienka z jej prywatnego samolotu – zastanawia się Juan. (Twitter.com / @ Limonggi)

W sprawie zabrała głos sama Miss, która podziękowała użytkownikowi Twittera za rozgłos, a z pozostałymi podzieliła się kolejnym zdjęciem z wycieczki. Tym razem odwiedziła São Paulo w Brazylii.

Zastanawiam się nad kolejną destynacją. Co polecacie? #MojaPrzenośnaŁazienka – napisała na swoim profilu. (Instagram.com / @danielalopezespinoza)

Przeczytaj więcej
Komentarze