Kochanka udawała sekslalkę. Niewierny chłopak miał na nią paragon

Magdalena Kulej
29.01.2018  16:24
Kochanka udaje sekslalkę.
Kochanka udaje sekslalkę. Fot: twitter.com / @BlueCheeseGh

Nie wiedział, dlaczego się rusza.

Pewien niewierny mężczyzna stał się bohaterem jednego z najgłośniejszych nagrań w serwisach społecznościowych ostatnich dni. Przyłapany na zdradzie przedstawił swojej dziewczynie nieprawdopodobne wytłumaczenie.

Jak podaje ladbible.com, jego poczynania sfilmowała oszukana kobieta. Ruszyła w kierunku bezwstydników, gdy tylko nakryła ich na namiętnym tańcu. Co tu się kur*a, dzieje?! – słychać na nagraniu jej wściekły krzyk.

Mężczyzna był najwyraźniej świadom, do czego zdolna jest zdradzona kobieta. Postanowił więc działać, nim dosięgnie go okrutna zemsta ukochanej.

To pie***ona sekslalka! – tłumaczy szybko. (twitter.com / @BlueCheeseGh)

Zdrada

Plan doskonały

„Sekslalka” postanawia współpracować i natychmiast nieruchomieje. Wiedząc, że wytłumaczenie może okazać się niewystarczające, mężczyzna pokazuje nawet rzekomy dowód zakupu zabawki.

Mam paragon, nie wiem, czemu się rusza – wyjaśnia przejęty mężczyzna. (twitter.com / @BlueCheeseGh)

Kobieta nie daje się jednak przekonać i staje się coraz bardziej agresywna. Przerażonej „lalce” włącza się wówczas funkcja mowy i głosem rodem z kiepskiego filmu o cyborgach prosi, by jej „nie krzywdziła”. Mężczyzna brnie w swojej absurdalnej farsie nawet gdy, zmęczona pozowaniem kochanka zbiera swoje rzeczy i wychodzi.

Miejsce tej spektakularnej zdrady i jej bohaterowie nie są znani. Wielu przypuszcza, że scena została wcześniej ustawiona, ale mimo to rozbawiła miliony. Nagranie obejrzało na Twitterze niemal 6 milionów osób, a udostępniło go ponad 100 tys. internautów

Zobacz widowiskową scenę kochanków:

Zagłosuj

Czy potrafiłbyś wybaczyć zdradę?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze