Maluch Julian narobił szumu w Beverly Hills. Turyści nie mogli przejść obojętnie

Magdalena Kulej
22.01.2018  12:21
Fiat 126p w USA.
Fiat 126p w USA. Fot: Youtube.com / Kamil Knapczyk

Właściciel Rolls Royce'a pozazdrościł.

Kamil Knapczyk od kilku lat mieszka w Kalifornii. Fani z zainteresowaniem śledzą jego amerykańską przygodę w sieciach społecznościowych. Ta ostatnia wywołała sporo zamieszania nawet za oceanem.

Jak podaje wp.pl, podróżnik już wcześniej podjął się niecodziennego wyzwania i legendą polskiej motoryzacji wybrał się na wyprawę po Stanach. Tym razem Maluch imieniem Julian zaciekawił przechodniów na najdroższej ulicy w Beverly Hills. Spacerowicze w znanym ze swojej zamożności mieście byli pod niemałym wrażeniem czerwonego Fiata, który odpoczywał skromnie tuż obok połyskującego Rolls Royce’a.

Nie jest to oczywiście pierwszy Maluch w USA. Właścicielem tego najsłynniejszego jest aktor Tom Hanks. Właściciel Juliana postanowił się jednak przekonać, czy jego Maluch może liczyć na podobny rozgłos. Z ukrycia obserwował więc rosnące zainteresowanie Julianem i sprawdzał, czy uda mu się zebrać więcej selfie niż luksusowemu Rolls Royce'owi.

Julian wciąż to ma! Wczoraj w Beverly Hills narobiliśmy niezłego szumu, nawet właściciel żółtego co jakiś czas wyglądał i patrzył zazdrośnie na Juliana - napisał Kamil. (Facebook.com / @KamilKnapczykOnTheRoadAgain)

Ostatecznie walka o uznanie wśród turystów zakończyła się wynikiem 28 do 26 selfie dla atrakcyjnego Fiata 126p. 

Zobacz, jak Maluch Julian podbija serca w Beverly Hills:

Zagłosuj

Którym samochodem byś się przejechał/a?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze