Nieopanowana żądza zabawki. Chłopiec utknął w automacie

Magdalena Kulej
12.02.2018  12:28
Chłopiec utknął w automacie z zabawkami.
Chłopiec utknął w automacie z zabawkami. Fot: facebook.com / Titusville Fire and Emergency Services

Droga powrotna okazała się nie do pokonania. 

To była jedna z najdziwniejszych akcji ratunkowych, w jakiej wzięli udział strażacy z Titusville na Florydzie. Jak podaje wftv.com, chłopiec utknął tam w automacie z zabawkami.

Do incydentu doszło na terenie restauracji Beef O'Brady's, gdzie Mason i jego rodzina udali się na wspólna kolację. Jednak podczas gdy dorośli rozkoszowali się posiłkiem, chłopak z rozmarzeniem wpatrywał się w pluszowego zwierzaka za szklaną szybą automatu.

Mason tak bardzo zapragnął mieć maskotkę, że postanowił zdobyć ją za wszelka cenę. Jedyną przeszkodę stanowiła szklana obudowa maszyny. Rozwiązaniem jego problemu okazała się dziura w urządzeniu, przez którą wylatują złapane wcześniej zabawki. Dziecięca wyobraźnia podpowiadała chłopcu, że zdoła wczołgać się do środka przez niewielkich rozmiarów otwór.

1
1 Fot: facebook.com / Titusville Fire and Emergency Services

Po trupach do celu

Wkrótce gości restauracji dobiegły krzyki chłopca. Przestraszony Mason utknął w automacie, bo okazało się, że wyjście tą samą drogą jest trudniejsze, niż się spodziewał.

Na szczęście w lokalu był akurat jeden z miejscowych strażaków po służbie, Jeremy House. To on wezwał do pomocy swoich kolegów z pracy.

Zazwyczaj nie szkolimy się w wyciąganiu dzieci z automatów z zabawkami, ale chyba dodamy to do listy - powiedział Greg Sutton ze Straży Pożarnej w Titusville. (wftv.com)

Gdy strażacy dotarli na miejsce, Mason był wystraszony. Towarzystwo pluszaków go nie uspokajało, ale dzięki szybkiej interwencji nie spędził tam wiele czasu. Strażacy uwolnili chłopca z maskotkowej czeluści już po kilku minutach. Jak informują na Facebooku, w ramach zadośćuczynienia za chwile grozy Mason opuścił automat razem ze swoja ulubiona maskotką. 

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? DOŁĄCZ DO FANÓW PLANETY NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Utknąłeś kiedyś w dziwnym miejscu?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze