Pająk Lucas to najsłodsza rzecz, jaką dzisiaj zobaczysz. Wyleczy z arachnofobii każdego

Redakcja
09.11.2017  14:10
Lucas the Spider pająk Lucas
Lucas the Spider pająk Lucas Fot: youtube.com/Joshua Slice

Trudno się go przestraszyć, za to wielu chciałoby go przytulić.

Gdyby wszystkie pająki zachowywały się tak, jak ten sympatyczny stworek, świat byłby na pewno lepszy.

Lucas to bowiem wirtualny bohater krótkiej, 20-sekundowej animacji, której autorem jest Joshua Slice. Pajączek charakteryzuje się sporymi ślepiami (ma ich cztery), włochatymi odnóżami i głosem dziecka. Do dubbingowania tej uroczej postaci animator poprosił swojego bratanka, od którego wziął też pomysł na imię pająka.

Internauci zakochali się w tym stworzeniu od pierwszego wejrzenia. Joshua zamieścił swoje dzieło w kilku serwisach, m.in. na Vimeo, Reddit oraz Imgur. Powstał nawet GIF, który można oglądać na okrągło.

Pajak-Lucas

„Jest taki puszysty!”

Wśród ponad 800 komentarzy na YouTube nie sposób wypatrzeć choćby jednego negatywnie odnoszącego się do kreacji animatora. O tym, że pająk Lucas zdobył serca widzów mogą świadczyć ich reakcje pod filmem.

To prawdopodobnie najsłodsza rzecz, jaką w życiu widziałem, a jestem facetem. Mógłbyś spokojnie zrobić cały film o przygodach tego małego stworka i na pewno odniósłby sukces! Obejrzałem to już trzy razy i BOŻE CO ZE MNĄ ZROBIŁEŚ?! - pisze Lokim23. (youtube.com/Joshua Slice)

Zapłaciłbym górę pieniędzy za mini serial o Lucasie robiącym swoje pająkowe rzeczy. To było niesamowite! - komentuje NonstopDoodle. (youtube.com/Joshua Slice)

Nienawidzę pająków, ale Lucasa kocham! - zwierza się CC Marie. (youtube.com/Joshua Slice)

Teraz będę miała dozgonne poczucie winy, jeśli zabiję jednego z nich - żali się Erin Mc Cabe. (youtube.com/Joshua Slice)

Animacja jest tak doskonała z jego ekspresją i głosem. Mógłby przyjść do mnie w odwiedziny każdego dnia - pisze janegael. (youtube.com/Joshua Slice)

Jak podaje serwis edziecko.pl, Joshua pracował jako animator przy takich produkcjach jak „Gorączka lodu”, „Królewna Śnieżka i Łowca” czy nagrodzony Oscarem „Zwierzogród”. Krótkie wideo stworzył w celach testowych, aby zobaczyć jakie reakcje wywoła owłosiony stawonóg. Wystarczyło 20 sekund, by wzbudził ogólny zachwyt. Strach pomyśleć, jaki entuzjazm u widzów wywołałby pełnometrażowy film o tym dzielnym pajączku.

ZOBACZ WIDEO Z PAJĄKIEM LUCASEM:

Przeczytaj więcej
Komentarze