Rzuciła internautom wyzwanie. Już pożałowała

Redakcja
06.12.2017  09:21
Rzuciła internautom wyzwanie. Już pożałowała
Rzuciła internautom wyzwanie. Już pożałowała Fot: Twitter.com / @kelseyhall1313

Nie doceniała mocy internetu.

Jak to mówią, uważaj, o co prosisz. Kelsey Hall marzyła o tysiącu udostępnień na Twitterze. Chyba nie spodziewała się, że jej marzenie może się spełnić, bo zawarła z użytkownikami serwisu umowę, przez którą już pluje sobie w brodę.

Jak podaje portal people.com, 20-letnia studentka chemii z uniwersytetu w Alabamie opublikowała na swoim profilu zdjęcie, na którym pozuje niechętnie w stroju choinki.

Swoim followerom obiecała, że jeśli zbierze 1000 retweetów, w stroju świątecznego drzewka będzie się pojawiała na zajęciach do końca semestru.

„Moja mama kupiła mi ten kostium, bo kocham święta, a ona pomyślała, że to zabawne. Zrobiłam to zdjęcie i też pomyślałam, że będzie śmiesznie jeśli wrzucę je do sieci, ale nie miałam pojęcia, że naprawdę będę musiała to nosić” – powiedziała Hall gdy liczba podań przekroczyła 1000. (people.com)

Kelsey opublikowała zdjęcie w sobotę 2 grudnia. Liczba podań sięga dziś (nie)stety ponad 20 tysięcy. Dziewczyna musi teraz spełnić swoje pochopne życzenie i wielkie marzenie tysięcy internautów.

Jej reakcję na niebezpiecznie rosnącą liczbę udostępnień opublikowała jej znajoma. Kelsey ewidentnie nie spodziewała się takiego obrotu sprawy.

Studentka niechętnie stawiła czoła wyzwaniu. W stroju choinki była już widziana na uniwersytecie.

Nagranie z jej spaceru po kampusie opublikowała na Twitterze jej przyjaciółka dziękując internautom za pomoc Kelsey w osiągnięciu jej celu:

Przeczytaj więcej
Komentarze