Sexmasterka powraca z nowym klipem. Chwali się „głębokim gardłem”

Redakcja
15.02.2018  12:39
SexMasterka publikuje nowy klip.
SexMasterka publikuje nowy klip. Fot: youtube.com / SexMasterka

Fani dziękują za walentynkowy poradnik.

Kontrowersyjna YouTuberka od połowy ubiegłego roku kształci polskich nastolatków w sprawach intymnych. Jej dotychczasowe „wykłady” zatytułowane „Poka sowę” i „Wyślij nudesa” zebrały już łącznie ponad 16 milionów wyświetleń.

Aniela Bogusz, znana jako SexMasterka, nie zamierza spoczywać na laurach. Jak poinformował portal tuba.pl, wokalistka zrobiła walentynkową niespodziankę swoim fanom i wypuściła kolejny teledysk. Tym razem skupiła się na górnej partii ciała i na temat przewodni utworu wybrała „głębokie gardło”.

To Sexmasti siła, usta szybsze, niż Popka pięść / Wiem, że każdy z was chce zbadać moje gardło / Stetoskop swój wyciągnij, patrz na mnie, bo warto - brzmi fragment piosenki "Głębokie gardło". 

masterka

W ciągu dwóch dni od premiery klip obejrzało już ponad milion osób. Wielu doceniło oryginalność artystki i jej „pornograficzny” potencjał, ale jak można się było spodziewać, SexMasterkę dosięgła też fala hejtu.

Gardło to ja chyba sobie zaraz poderżnę – pisze Filip. (facebook.com / @masterkaofficial)

Nie lubię w ch*j, ale umiarkowanie szanuje za zarabianie na debilach i portfelach rodziców, którzy leją na wychowanie dzieci – komentuje Tomek. (facebook.com / @masterkaofficial)

Na SexMasterce tak nieprzychylne komentarze nie robią wrażenia. Z podobnymi reakcjami spotkały się jej poprzednie teledyski, ale nie zaważyły negatywnie na przebiegu kariery skandalistki.

Zaintrygowani internauci nie mogą doczekać się kolejnych muzycznych lekcji seksualności. Z zaciekawieniem pytają, co gwiazda szykuje na Wielkanoc. 

Zobacz najnowszy klip SexMasterki:

Zagłosuj

Jak oceniasz wartość artystyczną teledysku?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze