To miała być profesjonalna sesja zdjęciowa. Internet pęka ze śmiechu

Magdalena Kulej
15.01.2018  16:16
Rodzina zapłaciła 250 dolarów za profesjonalna obróbkę
Rodzina zapłaciła 250 dolarów za profesjonalna obróbkę Fot: Facebook.com / Pam Dave Zaring

Fotograf płakał, jak obrabiał.

„To nie jest żart” – zaczyna w poście na Facebooku Pam Zaring z Hillsboro w stanie Missouri. Matka dwójki dzieci zamówiła profesjonalną sesję zdjęciową dla swojej rodziny, ale tak efektownej obróbki żaden z jej członków się nie spodziewał.

Jak podaje ibtimes.co.uk, rodzina zapłaciła 250 dolarów (850 zł) za profesjonalne usługi pani fotograf. Pam, Dave, jego matka, 12-letni Cade i 8-letni Connor podzielili się efektami rodzinnej sesji w piątek, 12 stycznia.

Powiedziała, że światło tego pięknego, słonecznego dnia było słabe, a jej nauczyciel nigdy nie nauczył jej obrabiania zdjęć – opowiada rodzina. (Facebook.com / Pam Dave Zaring)

Rodzina nie jest rozczarowana rezultatem pracy pani fotograf i zachęca internautów do dzielenia się tymi radosnymi fotografiami ze światem.

Nie śmiałam się tak od lat – napisała pani domu. (Facebook.com / Pam Dave Zaring)

Moi synowie byli tak zdezorientowani, że myśleli, że sobie z nich żartujemy. Powtarzali, że wyglądamy jak ludziki Lego – śmieje się pam. (Facebook.com / Pam Dave Zaring)

Post Pam Zaring na Facebooku udostępniło już ponad 380 tys. osób. Nie ma się co dziwić, bo efekty sesji zdjęciowej są co najmniej zdumiewające. Spektakularnej obróbce nie poddano jedynie zwierząt, co nie uszło uwadze internautów.

Psy wyglądają lepiej od ludzi – pisze Clara. (Facebook.com / Pam Dave Zaring)

Ostatecznie nie zareklamowano zdjęć. Plenerowa sesja „przyniosła tyle radości”, że rodzina uznała ją za wartą każdego grosza.

Zobacz efekty rodzinnej sesji:

Przeczytaj więcej
Komentarze