To prawdopodobnie najobrzydliwsza zabawka na świecie. Na rynku radzi sobie świetnie

Magdalena Kulej
12.02.2018  15:51
To prawdopodobnie najobrzydliwsza zabawka na świecie. Na rynku radzi sobie świetnie
To prawdopodobnie najobrzydliwsza zabawka na świecie. Na rynku radzi sobie świetnie Fot: facebook.com / @popitpal

Klienci doceniają jej antystresową funkcję.

Internauci nie są w stanie jednoznacznie stwierdzić, czy ta nowa zabawka jest intrygująca czy może zwyczajnie obrzydliwa. Na rynku pojawił się gadżet, który pomoże niejednemu nerwusowi zaspokoić okropną chęć wyciśnięcia pryszcza. Producent „Pop It Pal” zapewnia, że tym razem obejdzie się bez szpecących blizn.

Jak podaje businessinsider.com, gumowa płyta do wyciskania imitująca skórę jest dostępna w dwóch odcieniach. Prawdziwych maniaków zadowoli też zapas sztucznej ropy do wielokrotnego użytku, który można dokupić do kompletu i cieszyć się z wyciskania jeszcze dłużej.

Wczoraj odebrałam zabawkę i nie mogę przestać się nią bawić! Prosta do napełnienia, a wyciskałam ją tak wiele razy, że musiałam ją od wczoraj już kilka razy uzupełnić. Polecam każdemu, kto uwielbia takie małe przyjemności. Doskonały środek antystresowy - rekomenduje na Facebooku jedna z nabywczyń produktu, Jenna. (facebook.com / @popitpal)

Pryszcz

Zestaw dostępny jest na stronie producenta za niecałe 20 dolarów (68 zł), a każda kolejna butelka z zapasem płynu to koszt 6 dolarów (20 zł). Według zafascynowanych klientów, zabawka jest zdecydowanie warta tej ceny

Choć nie wszyscy doceniają inicjatywę, warto zauważyć, że część dochodów ze sprzedaży zabawki zostanie przekazana na cele charytatywne. Otrzymają je organizacje walczące z przemocą. Być może, mając na względu cele charytatywne, warto więc wyżyć się na kawałku sztucznej skóry, zamiast na swojej własnej.

Tak wygląda gotowy do kupienia zestaw:

Pop It Pal
Pop It Pal Fot: East News

Zobacz, jak działa pryszczata zabawka:

Zagłosuj

Zainwestowałbyś w symulator wyciskania pryszczy?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze