Walentynkowa promocja dla mściwych. Restauracja oferuje darmowy posiłek pod jednym warunkiem

Magdalena Kulej
01.02.2018  13:11
Walentynkowa promocja w Hooters
Walentynkowa promocja w Hooters Fot: facebook.com / Hooters (Doral, FL)

Obiecuje, że będzie łatwiej zapomnieć.

Walentynki mają tyle samo zwolenników, co przeciwników. Gdy zakochani nie szczędzą sobie tego dnia czułości, tych drugich odrzuca całkowita komercjalizacja uczuć. To dla nich kluby oferują często specjalne antywalentynkowe imprezy. Niektórzy idą jednak o krok dalej. Okazuje się, że bycie singlem może przynieść całkiem interesujące korzyści.

Na wyjątkową promocję dla żądnych zemsty na swoim byłym partnerze zdecydowała się w Stanach Zjednoczonych i w Ameryce Łacińskiej znana amerykańska sieć lokali Hooters. Restauracje znane są przede wszystkim dzięki Hooters Girls, urodziwym kelnerkom w charakterystycznych strojach.  To one przynoszą sieci największe zyski. Dziewczyny Hooters będą też miały swój udział w walentynkowej promocji.

Jak podaje laverdadnoticias.com, zamiast pastwić się nad sobą i zamartwiać swoim stanem cywilnym, warto przyjść do restauracji i wymienić oblicze ex na chrupiące skrzydełka kurczaka. Każdy, kto przyjmie wyzwanie, przekaże Dziewczynom Hooters zdjęcie byłej lub byłego i zgodzi się na podarcie zdjęcia na strzępy, dostanie w nagrodę 5 skrzydełek.

Przynieś zdjęcie swojej/swojego ex, a nasze Dziewczyny Hooters podrą je za ciebie - zapowiadają na Facebooku. (facebook.com / @hootersdemexico)

A jeśli przyniosę zdjęciu moich ośmiu byłych, dostanę 40 skrzydełek? - pyta zaintrygowana Cecilia. (facebook.com / @hootersdemexico)

Nigdy nie sądziłem, że z tego związku wyjdzie jednak coś tak dobrego - dodaje inny internauta. (twitter.com / @menonizzer)

Wszystko wskazuje na to, że pracownicy lokali będą mieli w Dniu Zakochanych pełne ręce roboty. Zaproszenie do udziału w walentynkowej promocji błyskawicznie zyskało uwagę internautów i liczy już ponad 20 tysięcy udostępnień

Hooters
Zagłosuj

Pozwoliłbyś na podarcie zdjęcia ex?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze