Walentynkowy gest do wynajęcia. Kwiaciarnia oferuje gigantyczne bukiety na 15 minut

Magdalena Kulej
13.02.2018  11:33
Kwiaty do wynajęcia
Kwiaty do wynajęcia Fot: instagram.com / rose_addicts

Instagramerki mają tę ofertę na oku.

Brak drugiej połówki w Dzień Świętego Walentego to już nie problem. Czas zapomnieć o filtrach i Photoshopie. Na polski rynek wchodzą gigantyczne bukiety róż do wynajęcia.

Te kwiaty to absolutny niezbędnik każdej miłośniczki Instagrama. Zaimponowanie swoim obserwatorom nigdy nie było takie łatwe, a zadbała o to pewna warszawska kwiaciarnia.

Jak podaje wp.pl, chętne mogą zamówić aż 101 róż, które zostaną dostarczone pod drzwi domu klientki na 15 minut. Czasu wystarczy, by z bukietem „od cichego wielbiciela” zrobić sobie zjawiskowe selfie i pochwalić się nim w sieci.

Pakiet dla wymagających

Cena "romantycznego gestu" to 40 złotych, ale na zainteresowane czeka też zestaw powiększony. Jeśli opcja „od anonimowego wielbiciela” nie jest wystarczająco zadowalająca, można pokusić się o opcję ze zdjęciem z „ukochanym”.

Chcesz pochwalić się na dzień Świętego Walentego bukietem ze 101 róż (+zdjęcie z chłopakiem / torbą Calvin Klein)? Bukiety do wynajęcia! - zachęca kwiaciarnia. (instagram.com / rentflowers_wawa)

Firma gwarantuje pełną anonimowość i satysfakcję. Zamiast więc decydować się na zakup bukietu dla samej siebie i udawanie zaskoczenia, gdy kwiaty dotrą do firmy, można wzbudzić zazdrość znajomych w o wiele mniej kosztowny sposób.

Internauci żartują z tego niecodziennego pomysłu, ale w rzeczywistości wynajem kwiatów do zdjęcia może okazać się całkiem przemyślanym biznesem. Portal Wirtualna Polska szacuje, że kwiaciarnia może w ten sposób zarobić nawet kilkaset złotych dziennie

Zagłosuj

Skorzystasz z walentynkowej oferty?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze