Pomysłowa kara dla kierowcy. „To nie jest parking!”

Redakcja
19.04.2018  15:03
Kara dla kierowcy
Kara dla kierowcy Fot: twitter.com/ @LUCATYLER_

Już więcej tam samochodu nie zostawi. 

Wygląda na to, że w karach za złe parkowanie Brytyjczycy są równie pomysłowi co Polacy. Pewna kobieta miała tam problem ze znalezieniem miejsca parkingowego, więc samochód zostawiła na terenie pobliskiej stoczni. Jej pracownicy ewidentnie nie należą jednak do cierpliwych i wyrozumiałych osób.

Gdy kobieta wróciła na miejsce, okazało się, że jej pojazd został zbombardowany... fasolą. Jak podaje metro.co.uk, do „ataku” doszło w Barrow w hrabstwie Kumbria w Wielkiej Brytanii na terenie stoczni BAE Systems wyspecjalizowanej w budowie okrętów podwodnych.

30-letnia Emma wróciła na "parking" i z niepokojem patrzyła na swój samochód. Po jego dachu ściekała fasola, a za wycieraczką czekało wytłumaczenie.

To nie jest parking. Ludzie potrzebują stałego dostępu do tylnych bram, a ty im zawadzasz. Na furtkach wisi znak, który wskazuje wyraźnie, by tutaj nie parkować – brzmi fragment notatki. (twitter.com/ @LUCATYLER_)

ZOBACZ TAKŻE: Myślał, że to parking. Zostawił auto warte milion na środku bazaru

Autor wiadomości grzecznie zagroził też, że jeśli sytuacja się powtórzy, powiadomi odpowiednie służby.

A jeśli chcesz znaleźć sobie dobre miejsce parkingowe, wstawaj wcześniej – zasugerowano. (twitter.com/ @LUCATYLER_)

Kobieta była oburzona. „Niespodziankę” uwieczniła na zdjęciach i opublikowała w sieci. Jak tłumaczy, tam ciągle ktoś parkuje, a ona sama zapytała, czy jest taka możliwość i sprawdziła, czy jej samochód nie zastawia wyjazdu

Z kolei internauci wydają się być rozbawieni całą sytuacją. Emma, zaparkuj tam jeszcze raz, ale koniecznie połóż na dachu talerz i sztućce – pisze Zona.

ZOBACZ TAKŻE: Ratownicy na interwencji. Na szybie karetki kartka "To nie parking"

mapa
mapa Fot: twitter.com/ @LUCATYLER_
Zagłosuj

Które ze środków komunikacji preferujesz?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze