Jennifer Lawrence poszła w tango na Oscarach. Aktorka nie rozstawała się z kieliszkiem

Magdalena Kulej
05.03.2018  13:13
Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence Fot: Angela Weiss/ East News

Czuła się jak na domówce.

Jennifer Lawrence nie byłaby sobą, gdyby podczas gali Oscarów 2018 nie zaliczyła wpadki. Choć nie znalazła się w gronie nominowanych, to i tak jest na ustach wszystkich i po raz kolejny nikt nie ma jej niczego za złe.

Jak podaje etonline.com, 27-letnia aktorka w typowym dla siebie stylu skradła show na 90. gali rozdania Oscarów. Nie tylko wyglądała oszałamiająco, ale i fantastycznie się bawiła.

Po przekroczeniu progów Dolby Theatre nie marnowała czasu. Szybko chwyciła kieliszek białego wina i ruszyła na podbój sali. Z wdziękiem przemykała pomiędzy i ponad fotelami hollywoodzkich gwiazd, zatrzymując się co chwila, by pozdrowić znajomych z branży.

Jennifer Lawrence na Oscarach

Nie zawiodła w tym roku, prawda? – pisze Erin. (facebook.com / @EntertainmentTonight)

Z dnia na dzień kocham ją bardziej! – przyznaje Ava. (facebook.com / @BuzzFeed)

Widzę, że Gail była na domówce - śmieje się Chris. (facebook.com / @BuzzFeed)

Fani aktorki są pod wrażeniem jej oscarowych akrobacji i naturalnego uroku. Zniesmaczonych jej wybrykami uspokajają - to nie Jennifer, to Gail, czyli jej pijane alter ego, o którym sama aktorka wspomniała podczas jednego z wywiadów.

Jennifer / Gail uwagę fotoreporterów przykuła też chichocząc beztrosko ze swojej hollywoodzkiej przyjaciółki, Emmy Stone. J. Law wyraźnie naśmiewała się z koleżanki, gdy prowadzący galę Jimmy Kimmel przywoływał ubiegłoroczną gafę z kopertą w nieodpowiedniej kategorii.

Znajdź przyjaciela, który wspiera cię - i przedrzeźnia - podobnie jak Jennifer Lawrence robi to Emmie Stone na Oscarach - można przeczytać na tweecie zamieszczonym przez magazyn Glamour. (Twitter.com/glamourmag)

Zobacz, jak J.Law bawiła się na gali:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Przeczytaj więcej
Komentarze