18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Umięśniony kangur Roger powraca. Wygląda na to, że jest w formie

Redakcja
05.04.2018  16:11
Kangur Roger
Kangur Roger Fot: facebook.com / The Kangaroo Sanctuary Alice Springs

Jest gotów zaatakować każdego, kto chociażby spojrzy na jedną z jego partnerek.

Australijski kangur rudy Roger powrócił i znów zdobywa internet. Jego wyrzeźbione ciało i charakterystyczny biceps budzą zazdrość niejednego twardziela.

Nic dziwnego. Roger ma już dwa metry wzrostu, waży 90 kilogramów i wygląda jakby mógł (i chciał) spuścić komuś łomot. Jak podaje dailymail.com.uk, obrywają zwykle metalowe wiadra, z których zgniatania Roger czerpie niesamowitą przyjemność.

ZOBACZ TAKŻE: Kangur potrącił rowerzystkę. Film podbija sieć

Niesforny kangur Roger

Właściciel ośrodka The Kangaroo Sanctuary w Australii, w którym przebywa słynny osobnik, ostrzega, że Roger jest kickbokserem w szczytowej formie, ale jego maniery pozostawiają wiele do życzenia.

Kangur jest zdolny do zaatakowania każdego, kto zbliży się do niego lub jego lubych. Jedynym sposobem, by go uspokoić jest aparat fotograficzny, bo poza bijatykami kręci go modeling.

Opiekunowie Rogera usprawiedliwiają jego trudny charakter. Kangur został w 2006 roku osierocony. Znaleziono go wówczas na poboczu przy zmarłej matce. Po latach zwierzę cieszy się niezwykłą popularnością zarówno ze strony odwiedzających ośrodek, jak i w sieci.

Zobacz zdjęcia kangura Rogera:

Przeczytaj więcej
Komentarze