Świąteczna zagadka, która nie daje spokoju internautom. Gdzieś tutaj jest MIŚ

Mateusz Patyk
22.12.2017  11:42
znajdź misia wśród reniferów
znajdź misia wśród reniferów Fot: Facebook.com/@thedudolf

Jesteś w stanie odszukać go bez podpowiedzi?

Fani kreskówki „Gdzie jest Wally” na pewno wiedzą, o co tu chodzi. Wystarczy dobrze się przyjrzeć. Pośród stada reniferów schował się sympatyczny miś. Sęk w tym, że sprytnie wtopił się w otoczenie.

Jednym uda się go znaleźć w okamgnieniu, innym potrzeba do tego dłuższej chwili zastanowienia. Rysownikiem specjalizującym się w tego typu łamigłówkach jest węgierski ilustrator Gergely Dudás, znany internautom pod pseudonimem Dudolf. Co jakiś czas umieszcza na swoim profilu społecznościowym zagadki, które doprowadzają ludzi do szału.

Na przykład w 2015 roku zapytał swoich fanów, gdzie na obrazku z bałwanami skryła się... panda. Tak to wyglądało:

Teraz jest jeszcze trudniej

Wśród komentarzy nie brakuje opinii, że to prawdopodobnie najtrudniejsza jak dotąd ze wszystkich zagadek Dudolfa. Im dłużej wpatrywać się w ilustrację, tym jest gorzej. Renifery dwoją się i troją, a rozwiązanie wcale nie wydaje się takie oczywiste. Nie wierzycie? Spróbujcie sami:

Udało się? Jeżeli tak - gratulacje, jeżeli nie - warto dać sobie jeszcze jedną szansę. Na Facebooku post z rysunkową zagadką Dudolfa udostępniono 1,8 tys. razy, a prawie 3,5 użytkowników kliknęło „Lubię to” pod zdjęciem. Wśród ponad 500 komentarzy nie brakowało rozwiązania, ale pojawiały się też żartobliwe wpisy, w stylu: „Znalazłem misia, stoi obok renifera”.

Jeżeli powyższa zagadka nie stanowiła większego problemu, można spróbować sił odgadując położenie ukrytych przedmiotów i postaci w pozostałych rysunkach węgierskiego artysty:

Przeczytaj więcej
Komentarze