Poszła nago na randkę z Tindera. Chłopak się nie zorientował

Magdalena Kulej
27.02.2018  15:50
Poszła nago na randkę z Tindera. Chłopak się nie zorientował
Poszła nago na randkę z Tindera. Chłopak się nie zorientował Fot: instagram.com / joy_jewell

Patrzył jej głęboko w oczy.

Wybór stroju na pierwszą randkę jest niezwykle trudny. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy dziewczyna umawia się za pośrednictwem Tindera i nie zna gustu drugiej osoby. Joy Jewell nie miała tego problemu, bo na randkę poszła nago. Jak podaje mirror.co.uk, zachęciła ją do tego artystka znana jako Jen The Body Painter.

Jen Seidel słynie z niezwykle realistycznego body paintingu, czyli malunków na nagim ciele. Amerykanka zaprasza do swoich projektów modelki i w stroju Ewy wysyła na uliczną prowokację.

Jen bardzo profesjonalnie podeszła do wyboru stylizacji swojej modelki. Dzielna Joy spędziła 2 godziny w bezruchu, by na randkę z nieznajomym udać się w namalowanych jeansach i krótkiej, kwiecistej koszulce.

Jen-Body-Paint
Jen-Body-Paint Fot: youtube.com / @Jen The Body Painter

To nie moja pierwsza randka z Tindera, ale pierwsza nago – śmiała się Joy przed wyjściem. (youtube.com / @Jen The Body Painter)

Ten chłopak jest komikiem i jest naprawdę, naprawdę zabawny. Nie mogę się doczekać, kiedy go poznam i zobaczę jego reakcję. Nie wiem, czy zauważy, bo malunek jest świetny – dodała. (youtube.com / @Jen The Body Painter)

Chciałabym go lepiej poznać i porozmawiać, jeśli nie będzie zbyt rozproszony przez okoliczności…  (youtube.com / @Jen The Body Painter)

kobieta z namalowanym na sobie ubraniem

Barwna stylizacja

Gdy się spotkali, Joy miała na sobie płaszcz. Chłopak pomógł jej go zdjąć, ale coś go zaintrygowało. Podczas rozmowy przyznał, że przez krótką chwilę wydawało mu się, że jest naga. Rozbawiona reakcja Joy przekonała go jednak, że to tylko jego rozbudzona wyobraźnia.

Chłopak zaczął nabierać podejrzeć, gdy nagą grę Joy przejrzały dziewczyny przechadzające się po centrum handlowym i poprosiły ją o wspólne selfie. Jego przypuszczenia potwierdziła w końcu sama Joy, która przez nadciągającą ulewę musiała przerwać eksperyment i przyznać, z czego „uszyto” jej artystyczną stylizację.

Zobacz nagą randkę z Tindera:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Dałbyś się nabrać?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze