Obudził królika trąbką kibica. To miała być nauczka [WIDEO]

Magdalena Kulej
20.02.2018  12:20
Obudzili królika trąbką kibica.
Obudzili królika trąbką kibica. Fot: youtube.com / @OneMorePlease

Internauci uważają taką formę zemsty za odpowiednią.

Króliki to wyjątkowo urocze i delikatne stworzenia. Ich miękkie futerko i niewielkie rozmiary sprawiają, że aż chce się je przytulać. Są też tacy, którzy wykorzystują ich płochliwość dla własnej rozrywki lub po prostu lubią mścić się na swoich zwierzakach.

Tak było w przypadku właścicieli tego królika rasy holenderskiej. Jak podaje animalchannel.co, futrzak ma w zwyczaju budzić drzemiących spokojnie domowników. Właściciele postanowili się na nim odegrać. Nagranie ze „słodkiej zemsty” opublikowali w sieci.

Oto i on - śpiący królik. Skradamy się do niego z trąbką kibica – napisano pod filmwem. (youtube.com / @OneMorePlease)

Zobaczymy, czy ten mały dowcip powstrzyma go przed budzeniem ludzi – dodają właściciele. (youtube.com / @OneMorePlease)

ezgif.com-crop

Od sierpnia 2017 roku nagranie z budzenia królika trąbką kibica obejrzano w serwisie YouTube już ponad 2 miliony razy. Pod filmem ukazały się dziesiątki tysięcy komentarzy. Większość z nich bardzo pozytywnie odniosła się do takiego traktowania zwierzęcia.

Temu gościowi należy się Oscar – napisał James. (youtube.com / @OneMorePlease)

To było tak perfekcyjnie zaplanowane, że jestem bardziej zadowolony niż zły – skomentował internauta o nicku @shuttlechief. (youtube.com / @OneMorePlease)

Ale mi ciśnienie rosło, kiedy zaczynałem oglądać – napisał jeden z oburzonych inernautów. (youtube.com / @OneMorePlease)

Faktycznie wielu widzów musiało w tym momencie przygotowywać się do wykrzyczenia całemu światu, jak brutalna kara należy się zwyrodnialcowi. Tymczasem większość z nich okazała się wdzięczna właścicielowi króliczka za sfilmowanie zemsty i z entuzjazmem zapowiada, że przetestuje ją na swoich pupilach

Zobacz szokujące nagranie z budzenia królika trąbką kibica:

Zagłosuj

Co sądzisz o takiej formie zemsty na zwierzęciu?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze