Poszli na "Czarną Panterę". Trafili do "czerwonego pokoju" Greya

Magdalena Kulej
19.02.2018  14:34
Poszli na "Czarną Panterę". Trafili do "czerwonego pokoju" Greya
Poszli na "Czarną Panterę". Trafili do "czerwonego pokoju" Greya Fot: facebook.com / BlackPantherMovie, ChristianGreyLove

Pracownicy kina będą musieli się z tej wpadki tłumaczyć. 

Na dużych ekranach pojawiły się w lutym dwa długo wyczekiwane tytuły. Pierwszy z nich to nowa produkcja Marvela, „Czarna Pantera”, która po weekendzie otwarcia zdominowała box office. Według danych boxofficemojo.com do 18 lutego zarobiła już 361 mln dolarów ze sprzedaży biletów na całym świecie.

Druga to „Nowe oblicze Greya”, która mimo fatalnych ocen też radzi sobie świetnie. Przychód z filmu przekroczył już 266 mln. Trzeba jednak przyznać, że film o Christianie Greyu pochodzi z zupełnie innej bajki i jest skierowany do zdecydowanie innej grupy odbiorców.

Zdarza się czasem, że z miłości chłopak decyduje się na ten trudny krok i zasiada przed wielkim ekranem, by razem z ukochaną obejrzeć finał historii kochanków z Seattle. Czasem zmusza go do tego kino. Tak zdarzyło się w Atlancie w stanie Georgia.

"Czarna Pantera" czy Christian Grey?

Jak podaje mashable.com, fani Marvela z podekscytowaniem wyczekiwali końca reklam na sali kinowej w Atlantic Station Cinema. Pierwsze kadry z filmu wprowadziły ich jednak w stan prawdziwej konsternacji, bo oto na ekranie pojawiła się panna młoda. Nie byle jaka, bo chwilę później miała stać się bajecznie bogatą żoną perwersyjnego biznesmena.

Zastanawiałem się, po co puszczają zwiastun do "Mamma Mia" przed "Czarną Panterą"? - pisze @215robots. (twitter.com / @215robots)

Doskonała strategia marketingowa w celu podniesienia wyników oglądalności – komentuje Carlos. (twitter.com / @Carlos Raffols)

Gdy osłupieni i zapewne zniesmaczeni klienci kina doszli do siebie, zaczęli głośno wyrażać swoje oburzenie. Niestety błąd naprawiono dopiero po kilku minutach. Obecni na sali wbrew własnej woli towarzyszyli Anastasii i Christianowi podczas ich pierwszych minut jako państwo Grey.

Zagłosuj

Widziałeś "Nowe oblicze Greya"?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze