Zemsta w Lidlu. Pracownik okładał złodzieja wieprzowiną

Magdalena Kulej
08.03.2018  15:42
Pracownik Lidla okładał złodzieja mięsem
Pracownik Lidla okładał złodzieja mięsem Fot: facebook.com / TLE Bored

Ktoś tu zrobił jakieś świństwo.

W tym konkretnym przypadku wyrażenie „rzucać mięsem” nabiera dosłownego znaczenia. Rozgniewany pracownik Lidla z premedytacją bowiem tłukł złodzieja… wieprzowiną. Jak podaje eveningtimes.co.uk, do tego niecodziennego zdarzenia doszło w angielskim Derby.

Pościg za rzekomym rabusiem zarejestrował jeden z lokalnych mieszkańców. 23-letni Keifer Bateman 15-sekundowym nagraniem natychmiast podzielił się w sieci. Jak mówił, gdyby nie nagrał incydentu, nikt by mu nie uwierzył.  

Szedłem ulicą, gdy nagle pojawił się gość na rowerze, a za nim pracownik sklepu – powiedział Bateman. (eveningtimes.co.uk)

Zaczął zarzucać workiem z wieprzową nogą i bił nim rowerzystę w głowę. To była jedna z najdziwniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałem – kontynuował. (eveningtimes.co.uk)

Brawo dla pracownika Lidla, że nie pozwolił uciec kolesiowi bez walki – dodał. (eveningtimes.co.uk)

Złodziejowi na dwóch kółkach udało się uciec, ale zapewne będzie miał kilka siniakówTo był spory kawał mięsa – śmiał się Bateman.

pracownik Lidla
pracownik Lidla Fot: facebook.com/TLEBORED

Mściciel w opałach

Problemy może mieć też nerwowy pracownik sklepu. Rzecznik prasowy Lidla potwierdził w rozmowie z mediami, że firma rozpoczęła wewnętrzne dochodzenie w sprawie.

Jak mówi, w przypadku kradzieży w sklepach Lidl pracowników obowiązują konkretne procedury. Nieprzestrzeganie ich wiąże się z konsekwencjami.

Zobacz, jak pracownik Lidla bije złodzieja workiem mięsa:

Zagłosuj

Czy pracownik Lidla powinien ponieść konsekwencje?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze